Bmw | Tiranë | Automjete | Makina

BMW , 8339
Audi , 175
Ford , 88
Toyota , 60
Land Rover , 49
Opel , 46
MINI , 37
Fiat , 34
Nissan , 32
Renault , 30
Citroën , 24
Porsche , 23
Peugeot , 19
Smart , 18
Volvo , 16
Mitsubishi , 12
Škoda , 9
Hyundai , 9
Jaguar , 9
Jeep , 9
Lancia , 8
Seat , 6
Chrysler , 5
Saab , 5
Cadillac , 3
Isuzu , 2
Mazda , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Kia , 2
Dodge , 2
Chevrolet , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 11:07
Linku:
,

Shitet BMW 328 (xdrive) viti 2014, motorr 2.0 nafte

Historiku i makinës

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:52
Linku:
,

VW Touran 2.0 nafte 2011

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:51
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:30
Linku:
Dyqani ,

Bmw x6 3.5 xdrive

Historiku i makinës

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27
Linku:
,

Mercedes - Benz E200 Kompressor Benzin+Gaz ⛽️

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:42 ,

BMW 730D individual

Historiku i makinës

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:41 ,

BMW 315 BENZIN / GAZ

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE GAZ

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:39 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:38 ,

BMW 535D / FULL OPTION

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI EVO// PERFEKT

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

FORD KUGA 2.5 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

Historiku i makinës

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:36 ,

BMW 328i Cabriolet

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:36 ,

MERCEDES BENZ E 350 AMG LINE FABRIKE

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

BMW X5

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 ,

golf 5 1,9 tdi 6+1 marsha

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Dyqani ,

Okazion toyota yaris Automat

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:30 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

Historiku i makinës

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:30 Dyqani ,

BMW M550d diesel 400hp

Historiku i makinës

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:30 Dyqani ,

Okazion vw polo automat��

Historiku i makinës

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:29 Dyqani ,

Mercedes benz E300 Hybrid

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:29 ,

BMW x1

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:29 Dyqani ,

Okazion Discovery4

Historiku i makinës

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:29 Dyqani ,

⛔️Benz c240 benzin automat⛔️

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:24 ,

Shitet BMW X5 3.0 D

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:19 ,

Bmw seria 1

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:18 ,

Bmw 328

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:18 ,

Fiat 500 Sport Edition

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:18 ,

Fiat 500 Sport Edition

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:16 ,

↪ Shitet Super Bmw X5 ↩

Historiku i makinës

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.499 EURO

Historiku i makinës

10 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 ,

Volswagen Golf 7-Automatike-2016

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:13 ,

Audi Q3 EXSLUSIVE 4x4

Historiku i makinës

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:12 ,

ML-Class 320 Blue-Tech

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

Historiku i makinës

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:02 ,

2950€ Opel Vectra OKAZION! 130.000 km

Historiku i makinës

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:01 ,

Bmw X3 look M sport

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 ,

Shitet Range Rover Sport Autobiography

Historiku i makinës

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:55 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo OKAZION!!!!

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Dyqani ,

ML 350 naft me dogan

Historiku i makinës

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:51 Dyqani ,

Mercedes benz Glk 250 naft

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:50 Dyqani ,

ML 350 naft AMG Line extra full

Historiku i makinës

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw x5 BMW X5 Bmw Bmw x5 Bmw Bmw Bmw bmw 320

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione