Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nderrohet - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 3232
VW Volkswagen , 1422
Audi , 1018
BMW , 946
Ford , 548
Opel , 345
Fiat , 261
Land Rover , 234
Renault , 225
Peugeot , 207
Toyota , 175
Smart , 129
Nissan , 110
Citroën , 110
Porsche , 107
Alfa Romeo , 93
Mitsubishi , 91
Seat , 68
Volvo , 65
Jeep , 58
Hyundai , 57
Jaguar , 57
MINI , 51
Chevrolet , 47
Lancia , 46
Škoda , 45
Chrysler , 36
Saab , 31
Kia , 30
Mazda , 27
Dodge , 21
Honda , 18
Suzuki , 16
Ssangyong , 13
Rover , 12
Lincoln , 10
Subaru , 7
Hummer , 6
Cadillac , 6
Isuzu , 5
GMC , 5
Dacia , 4
Maserati , 4
Daewoo , 3
Lexus , 3
Acura , 2
MG , 2
Infiniti , 2
Daihatsu , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:39
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO ✈️

21 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:18
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 00:50
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me Smart me shtese pagese

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 13:48
Linku:
Makina , Tiranë

GLE 350d���� Shitet/Nderrohet

35 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 13:27
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Passat Cc 2.0 Tdi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:24 Makina , Tiranë

Vetem sot 6700 € !!!

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:21 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:14 Makina , Tiranë

SHITE OSE NDERROHET AUTOMAT 200 NAFT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����Tojota Auris����

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

Mitsubishi Grandis.2.4.B.Automat 06.����

4 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����Tojota Yaris����

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����Tojota Yaris����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

Audi Q5

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����Fiat Punto����

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����Opel Meriva����

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����Ford Kuga����

17 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����A Class 170����

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

����Audi A6����

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:03 Makina , Tiranë

���� VW Passat ����

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Makina , Tiranë

���� VW Golf GTI + Prince ����

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:59 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 14.900 EURO / MUNDESI NDERRIM

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET GOLF 6 GTI benzin+gaz

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

Okazion, shes nderroj BMW X5, 3.5 NAFTE XDRIVE

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

Okazion shes ose nderroj, BMW X5 3.5 nafte viti 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina , Tiranë

Amg Fabrike 9 marsha 2.0 naftw

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

nderrohet me foristrade off road +/- diferencen

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 45TDI(3.0) Look Rs6

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

Shitet MB GLK 220d 4-Matic

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:15 Makina , Tiranë

OKAZION ! Mercedes Benz CLS 350 AMG-Line Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ CLS 350 ///AMG ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

nderrohet+/- diferenc bmw seria 3 e46 2.0 benzin 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

shitet nderrohet bmw seria 3 lci 2010 2.0 naft AUTOMAT facel

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

VETEM NDERROHET BMW x5 e70 benzin gaz 4.8 viti 2009

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:55 Makina , Tiranë

BMW 520D AUTOMAT(dhe me nderrim)

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina , Tiranë

SHITET&NDERROHET…E class 350 nafte,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 NAFT Viti 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:16 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:04 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 Matic e Sapotarguar!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:01 Makina , Tiranë

Super**** E-Class 250 4Matic CDI

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:01 Makina , Tiranë

Okazion !! Shitet ose nderrohet SsangYoung REXTON 2.7XDI

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 Makina , Tiranë

OKAZION Audi A4 2.0 Tdi 2013!!

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:22 Makina , Tiranë

�� Q8 50 TDI* 3x Sline* -- SHITET - NDERROHET

79 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:19 Makina , Tiranë

HYUNDAI TUSCON 1.7 PREMIUM (TUKSON)

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:19 Makina , Tiranë

Audi A4 Nafte Full Option

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class 220 Cdi Full Option

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:01 Makina , Tiranë

Volvo XC60 T6 2010 nderrohet

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO ✈️

21 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:39 Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:39 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet X5 M.3.5d xdrive

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione