Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të gjitha në Shqipëria

Acura , 192
Aixam , 69
Alfa Romeo , 1469
Alpina , 38
Artega , 12
Audi , 20065
BAIC , 35
Bentley , 37
BMW , 14753
Bugatti , 17
Buick , 21
Cadillac , 113
Chevrolet , 853
Chrysler , 502
Citroën , 3215
Corvette , 9
Dacia , 145
Daewoo , 171
Daihatsu , 151
DeTomaso , 4
Dodge , 172
Ferrari , 42
Fiat , 7350
Ford , 16826
GMC , 44
Great Wall , 32
Grecav , 4
Honda , 575
Hummer , 79
Hyundai , 2039
Infiniti , 50
Isuzu , 49
Jaguar , 632
Jeep , 801
Kia , 765
KTM , 9
Lada , 5
Lancia , 937
Land Rover , 3538
Landwind , 1
Lexus , 72
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 63
Lotus , 2
Maserati , 59
Maybach , 7
Mazda , 813
Mercedes-Benz , 67354
Piaggio , 1
MG , 42
MINI , 934
Mitsubishi , 1337
Morgan , 1
Nissan , 2973
NSU , 4
Opel , 8988
Peugeot , 4739
Piaggio , 51
Pontiac , 10
Porsche , 1265
Proton , 2
Renault , 6033
Rover , 331
Saab , 182
Seat , 1996
Škoda , 1444
Smart , 4488
Spyker , 3
Ssangyong , 181
Subaru , 108
Suzuki , 497
Talbot , 1
Tata , 70
Tesla , 16
Toyota , 7904
Trabant , 4
TVR , 13
UAZ , 12
VW Volkswagen , 41096
Volvo , 2379
Wartburg , 4
Wiesmann , 6
Yugo , 14
Zastava , 23

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Evoque ����

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:40
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw X6 M30d

39 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K TIKTOK FOLLOWERS 40€

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
01 Dhj 10:26
Linku:
Makina , Tiranë

Makine ne shitje

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:13
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTD (EUROPE)

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:06 Dyqani Makina , Tiranë

VW SHARAN 2012 ME 7 VENDE ZVICRA

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:05 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:05 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA FULL OPTIONS NDERROHET

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:05 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA CAMRY AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2014 NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:05 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ZVICRA NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:05 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TRANSIT LUXURY FULL OPTIONS ZVICRA

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:04 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 FULL OPTIONS ZVICRA NDERROHET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:04 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TRANSIT 2.2 NAFTE 2014 ME 9 VENDE ZVICRA

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:04 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA FULL OPTIONS

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:04 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:03 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A 180 CDI AVANGARD AUTOMAT 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:03 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN JUMPY 2.0 BENZIN GAZ 2009 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Dyqani Makina , Tiranë

SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ME DOGAN

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFT ZVICRA 2009

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI BLUEMOTION MANUAL 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DOBLO 1.6 BENZIN GAZ 2008

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58 Dyqani Makina , Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN ME 7 VENDE 2010 ZVICRA

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:58 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:57 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:17 Makina , Tiranë

ML350

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

Passat 2.0 Automat 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

M,b c clas 220 naft 2012 Automat

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:08 Makina , Tiranë

shitet ose ndrrohet cls 2016 400 benzin biturbo 26.500 euro

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:01
Linku:
Makina , Tiranë

Hyundai Tucson

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 Makina , Tiranë

AUDI A6 S-line

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:15 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Golf 6 automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 M competition

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 Makina , Tiranë

Bmw X5

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 Makina , Tiranë

Shitet Ml 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:03
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K YouTube Views 50€

50 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K TIKTOK FOLLOWERS 40€

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET TOYOTA AURIS 1.4 nafte 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET TOYOTA AURIS 1.4 nafte 2008

4 410 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Volswagen Tiguan 2.0 TSI + Gaz

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Shitet Benz S Class

7 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Shitet Benz S Class

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION Shitet Mercedes-Benz B Class Automatike

4 041 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje në Tirane vetem në MerrJepTirana është një qytet i madh dhe i zhvilluar me një treg të pasur të makina okazion ne shitje tirane. Nëse jeni në kërkim të një makinë të re ose të përdorur në këtë qytet, mund të gjeni shumë opsione interesante në tregun e makinave.

Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shfrytëzuar këtë treg është të vizitoni platformën Merrjep Makina Tirane. Këtu, ju do të gjeni një gamë të gjerë makinash në shitje, përfshirë modele të njohura si Golf 6 ne shitje tirane, honda ne shitje tirane, dhe fuoristrada 4x4 ne shitje near tirana. Kjo platformë është një burim i shkëlqyeshëm për të gjetur okazion makina tirane sot, dhe ju mund të shfletoni shpalljet dhe të kërkoni sipas preferencave tuaja.

Për ata që janë në kërkim të makinave të okazionit në Tirane, mund të jenë të qetësuar të dinë se ka shumë opsione të tilla në treg. Makina të përdorura në gjendje të mirë teknike janë të disponueshme në çmime konkurruese. Një mënyrë e zakonshme për të gjetur këto oferta është të kërkoni për "makina okazion ne shitje Tirane" ose "makina ne shitje okazion Tirane" në këtë platformë.

Për ata që duan të ndryshojnë për një alternativë më ekologjike, mund të kërkoni për makina elektrike në shitje Tirane. Në këtë mënyrë, ju mund të kontribuoni në mbrojtjen e mjedisit ndërsa udhëtoni në qytet.

Makina okazion ne shitje tirane


Tregu i makinave në Tirane është i pasur dhe i diversifikuar, duke ofruar zgjedhje për të gjitha preferencat dhe buxhetet. Për të gjetur makina në shitje në këtë qytet, MerrJep është një burim i vlefshëm për të filluar kërkimin tuaj.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione