Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf - Makina Të gjitha në Tiranë

VW Volkswagen , 17921
Audi , 303
BMW , 217
Ford , 138
Toyota , 87
Land Rover , 68
Opel , 57
Peugeot , 57
Fiat , 55
Renault , 33
Porsche , 31
Smart , 29
Seat , 28
Škoda , 28
Volvo , 28
Nissan , 23
Citroën , 23
Hyundai , 14
Jeep , 11
Lancia , 8
MINI , 7
Jaguar , 7
Dodge , 7
Saab , 7
Kia , 6
Alpina , 6
Honda , 6
GMC , 6
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Acura , 4
Rover , 4
Chevrolet , 4
Mazda , 3
Cadillac , 3
Ssangyong , 3
Subaru , 3
BAIC , 2
Buick , 2
DeTomaso , 2
Grecav , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Wartburg , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Bugatti , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:35
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW GOLF VII 2014 1.6 TDI

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:34
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:39
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf 7 ����

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 diesel 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:41 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN GOLF.7.1.6.TDI.AUTOMAT.15

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 2017

15 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:07 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

♦️Jeep Wrangler Sahara Unlimited!!

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 Makina , Tiranë

VW GOLF 7, FULL OPSION, GJENDJE TE SHKELQYER, (PTIVAT)

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:33 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 4×4 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 4×4 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Makina , Tiranë

Golf7

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:21 Makina , Tiranë

BMW X6 3.5d twin turbo Pa taks lux mundesi nderrimi golf 6

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 ME GAZ STAGG VITI 2009

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

BMW 535 LOOK M FULL EXTRA VITI 2005 OKAZIONNNNNNN

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

SHITET GOLF VII

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

shitet golf 6 gtd

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:41 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 2014 OKAZION

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

NISAN NAVARA 2.5 AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Golf 6 Benzin_Gaz 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 Nafte. OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:32 Makina , Tiranë

TOYOTA BENZIN GAZ STAGG.1.3 VITI 2008 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 1.9 Diesel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:14 Makina , Tiranë

Golf 5 ne shitje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Vw Golf 2.0 TDI •AUTOMAT•

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Vw Golf 2.0 TDI •AUTOMAT•

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Vw Golf 2.0 TDI •AUTOMAT•

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:04 Makina , Tiranë

Golf 7 automat

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:03 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10 M-Packet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:00 Makina , Tiranë

Golf 6 ,ne gjendje perfekt ,136 mij km 2.0 nafte

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:58 Makina , Tiranë

Golf 7 viti 2013 full option,automat, 2.0 TDI,navi,13000 eur

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Dje 21:58 Makina , Tiranë

Golf 7 GTI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Toyota Urban Cruiser e sapo ardhur nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:48 Makina , Tiranë

Shitet Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:36 Makina , Tiranë

Bmw 325d super full

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

HYUNDAI 2.2 BENZIN GAZ 2007 VITI OKAZIONNNNNNNNNNNN

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:34 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 4 LETRA PER 1 VIT 1.4 BENZIN

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:33 Makina , Tiranë

Golf 5 nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:31 Makina , Tiranë

������❌️SHITET E CLASS 2010 ❌️������

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:26 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

vw golf

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz benc 200 karavan 202

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT FULL

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:16 Makina , Tiranë

⚠️Volkswagen Golf plus 1.4 benzine⚠️

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione