polo | Tiranë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 2575
Audi , 115
BMW , 84
Ford , 72
Toyota , 47
Fiat , 35
Opel , 28
Renault , 26
Land Rover , 18
Nissan , 16
Citroën , 16
Peugeot , 13
Volvo , 11
Mitsubishi , 10
Smart , 9
Lancia , 9
Porsche , 9
Škoda , 7
MINI , 6
Seat , 6
Hyundai , 6
Jeep , 6
Jaguar , 5
Mazda , 3
Saab , 3
Honda , 3
Chevrolet , 3
Chrysler , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:30
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:56
Linku:
,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:09
Linku:
,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00
Linku:
,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 20:12 ,

Volkswagen Polo 1.6 Benzine/Gaz Fabrike 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:11 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:08 ,

Volkswagen Pasat 2010 automat dsg

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 ,

mitsubishi outlander 69 000 km benzin gaz

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:00 ,

Opel astra benzin gaz automat

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:00 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 ,

vw caddy 1.6 benzin+gaz ����

5 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 ,

mitsubishi outlander 4x4 benzin gaz ����

4 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:59 ,

Polo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:59 ,

Polo 2010 1.4 benzin gaz 180mije km dogane e paguar

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:57 ,

Shitet Wolksvagen Polo 1.4 nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:50 ,

BMW X5

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

Okazion 4100 € Polo 1.6 nafte viti 2010-2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:41 ,

Okazion 4100 € Polo 1.6 nafte viti 2010-2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:37 ,

Fiat Bravo EURO5 1.6 nafte 7 MARSHE

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:35 ,

Shes Toyota Yaris 1.4 Nafte d4d perfekte 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

SUPER OKAZION!!!LAND ROVER DISCOVERY 3 AUTOMAT

5 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3490 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:21 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:19 ,

VW POLO 1.2 TSI BMT Manuale Benzin 109,366Km 15/03/2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:18 ,

Auto Shkolle VW POLO Cr 1.6 TDI Manuale Nafte 203,760Km 08/1

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Dyqani ,

Vw Polo - 1.2 benzin- 67.000 km

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:11 ,

Vplswagen Caddy

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

����Golf 4 vit prodhimi 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Golf 6 GTI Fabrike 2012 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Mercedes Benz ML 320

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

C-Class 220 Dissel Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

Nissan Micra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:10 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E CLASS 2014

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:10 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:09 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:09 ,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:09 ,

Ford C-Max 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:08 ,

Chevrolet Captiva 4x4 2.0 nafte 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:04 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ MUNDESI NDERRIMI 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 ,

Hondai Terracan .. super gjendje ... okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:00 ,

Mercedes c 220 avangard..letra te sapopaguera..

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:00 ,

Mercedes C 220 evo avangard

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo polo Polo Polo polo polo Polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione