Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf - Makina Të gjitha në Tiranë

VW Volkswagen , 17248
Audi , 270
BMW , 192
Ford , 136
Toyota , 81
Opel , 53
Land Rover , 52
Peugeot , 51
Fiat , 42
Renault , 36
Smart , 28
Seat , 26
Nissan , 24
Citroën , 22
Volvo , 21
Porsche , 20
Škoda , 19
Hyundai , 11
Kia , 7
Jaguar , 7
Saab , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Jeep , 6
GMC , 6
Alpina , 5
Dodge , 5
Chrysler , 4
Acura , 4
Rover , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
Mazda , 3
Cadillac , 3
Ssangyong , 3
BAIC , 2
DeTomaso , 2
Suzuki , 2
Grecav , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Bugatti , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:33
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 18:52
Linku:
Makina , Tiranë

Golf Super Gjendje 7

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 13:03
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 5

3 000 EUR

Dje 17:59
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2014!!

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 20:45 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 Makina , Tiranë

Golf 5

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:45 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 7 SUPER GJENDJE FULL OPSION 0676055777

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:39 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:39 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA LED FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:39 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

43 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S 320 FULL EXTRA ����✅

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT 2018 SUPER FULL OPSION

35 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

S 550 BENZIN+GAZ LUNGO 2008 SUPER GJENDJE

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

GOLF 5 1.9 TDI MANUAL VITT 2004…. OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI VITI 2008 MANUAL

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

E 220 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:32 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2012 FULL OPSION ��OKAZION��

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION

21 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:29 Makina , Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2016 AUTOBIOGRAPHY FULL OPSION

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN Golf 5 1.9TDI

30 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:26 Makina , Tiranë

golf 6 1.6 naft automat

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:26 Makina , Tiranë

Shitet golf 3

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 20:25 Makina , Tiranë

Renault Twingo 2016 Benzine e ardhur nga Gjermania 4 Dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:17 Makina , Tiranë

Shitet golf 5 automat 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina , Tiranë

1.9 Automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:14 Makina , Tiranë

Shitet

90 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 20:14 Makina , Tiranë

SHITET VW GOLF PLUS 1.9 TDI 2006 MANUAL ��������

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:14 Makina , Tiranë

BMW X5 2015

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina , Tiranë

VW TOURAN 1.9 AUTOMAT 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:14 Makina , Tiranë

MERCEDES C220 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina , Tiranë

GOLF 6+ DSG

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:11 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF PLUS 1.9 TDI 2005 MANUAL ��������

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Golf VI 1.6 benzin+gaz fabrike manual

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:55 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf R-Line

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:55 Makina , Tiranë

vw golf

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 Makina , Tiranë

CLS 320, Viti 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:52 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:52 Makina , Tiranë

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:52 Makina , Tiranë

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Golf 5 në kategorinë All Category
  • Golf 5 në kategorinë Makina | Hyundai | Getz
  • Golf në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Golf 4 në kategorinë All Category
  • golf 5 në kategorinë Makina | Ford | C-Max
  • Golf 5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione