Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c class - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 7470
Audi , 263
BMW , 124
Ford , 105
Toyota , 88
Land Rover , 52
Fiat , 42
Opel , 40
Volvo , 34
Porsche , 30
Hyundai , 21
Smart , 18
Peugeot , 17
Renault , 16
Nissan , 14
Škoda , 11
Seat , 10
Honda , 10
Citroën , 9
Chevrolet , 6
Mazda , 5
Jaguar , 4
Lexus , 4
Chrysler , 3
MINI , 3
BAIC , 3
Kia , 3
Jeep , 3
Subaru , 3
Lancia , 3
Hummer , 2
Cadillac , 2
Infiniti , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Suzuki , 1
Dodge , 1
UAZ , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c class,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c class Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 15:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Benz c class 2012 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

20 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.900€ OKAZION PANORAMA FULL EXTRA

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:18
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

20 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:13
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:06
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:43
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Benz C class 2.0 nafte automat viti 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz C class 2.2 nafte automat viti 2009

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C-Coupee 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet c ckass 2019..220d..4 matic

29 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:15 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Shitet ford s max

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Shitet mercedez benz c class 300 4matic

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:05 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Evoque DYNAMIC 2.0 BENZINE-GAZ

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet benz c class 180 benzin viti 2005 gjendje PERFEKTE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Shitet C Class 300 Look AMG

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C class 180 benzin viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:41 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:06 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

Porsche Panamera 2015

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Benz c class 200 benzin Automat viti 2005 super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S-Line 2.0 Benzine OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C Class 2015

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:31 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 QUATTRO

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:20 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:17 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Okazion C class 200 coupe EVO

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Dje 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 200 EVO. SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 22:15 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:12 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

���� Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Presidential

39 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C class 220 Nafte

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

OKAZION C220 AMG LINE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Shitet Ford S MAX

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 BLUE-TECH

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat doblo profesional 1.3 multijet

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 TDI Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:49 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 TDI Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:49 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 TDI Automat

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c class | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • C class në kategorinë Makina
  • C class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • c class në kategorinë Makina | Land Rover | Discovery
  • C class në kategorinë All Category
  • C class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 300
  • C class në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover Evoque
  • c class në kategorinë Automjete
  • C CLASS në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GL 350 | GL-Class
  • C class në kategorinë Pjesë këmbimi
  • C class në kategorinë Makina | Chevrolet | Captiva

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione