Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 11379
Audi , 221
Ford , 103
Land Rover , 72
Toyota , 67
Opel , 47
MINI , 39
Fiat , 32
Renault , 30
Porsche , 26
Smart , 24
Peugeot , 21
Nissan , 20
Citroën , 17
Seat , 14
Volvo , 13
Škoda , 12
Mitsubishi , 10
Hyundai , 8
Jaguar , 8
Jeep , 6
Saab , 5
Chrysler , 4
Cadillac , 4
Chevrolet , 4
Kia , 3
Alpina , 3
Dodge , 3
Lancia , 3
Isuzu , 2
Mazda , 2
BAIC , 2
Suzuki , 2
Ssangyong , 2
Rover , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Dacia , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 01:48
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 23:09
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C 200 Kompressor

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 04:36
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet X5 M.3.5d xdrive

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:59
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2014!!

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 28d xDrive M package origjinal fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

Sot 18:58 Makina , Tiranë

Audi Q5 2015 8G PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:58 Makina , Tiranë

Evoque 2014 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 18:58 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 18:55 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0 Diesel Automat XDrive

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 Makina , Tiranë

BMW X5 LOOK M 350D

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 18:45 Makina , Tiranë

MERCEDES 200 TURBO BENZIN GAZ 2007 SUPER EKONOMIKE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION BMW seria 3 328I 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:45 Makina , Tiranë

Shitet BMW Seria 3 328i 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 18:45 Makina , Tiranë

BMW seria 5 528I 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:42 Makina , Tiranë

Shitet BMW 528 f10

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 528i Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 535 XDrive M 3.0d ✅OKAZION✅

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:37 Makina , Tiranë

������Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Auto, Nafte, nga Zvicra

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI 2014 AUTOMAT 1.6 NAFTE

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2016 NAFTE 3.0 FULL OPTIONS

24 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITER FORD KUGA 2017 NAFTE 2.0 AUTOMAT FULL 4x4

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2011 BENZINE GAZ FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

bmw seria 6 grand coupe Xdrive

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:30 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:30 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 Makina , Tiranë

Audi Q5 S-line 2.0 fabrike

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Bmw 320d

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:14 Makina , Tiranë

Okazion BMW seria 3 viti 2011 benzine-gaz 100% super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:14 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 18:11 Makina , Tiranë

Bmw 320 10/10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Makina , Tiranë

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi DIESEL

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:59 Makina , Tiranë

BMW X5 Lok M viti 2015 naft 3.0 Super full 35000 mij euro

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Bmw 2008 naft 2.0 Manual 6800 euro okazion okazion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:55 Makina , Tiranë

BMW X5 Lok M viti 2015 naft 3.0 Super full 35000 mij euro

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:55 Makina , Tiranë

BMW 328i Luxury edition OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:55 Makina , Tiranë

Glk Automat 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 Makina , Tiranë

BMW X5 full option

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:55 Makina , Tiranë

BMW 520D AUTOMAT(dhe me nderrim)

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:55 Makina , Tiranë

Infiniti FX350 Ndrohet ( OKAZION )

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:54 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 520 nafte 2.0

11 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320 benzine Automat

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Bmw në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • Bmw në kategorinë Makina | Audi | RS5 | RS-modele
  • bmw në kategorinë Automjete
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | M135 | M-modele
  • Bmw në kategorinë All Category
  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mazda | CX-7
  • Bmw në kategorinë Makina | Land Rover | Defender

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione