Benz ne Shitje | Njoftimet ne Tiranë

Mercedes-Benz , 22558
Audi , 140
BMW , 133
Ford , 77
Toyota , 60
Peugeot , 44
Renault , 41
Opel , 37
Fiat , 27
Smart , 24
Ssangyong , 21
Chrysler , 20
Land Rover , 20
Nissan , 17
Citroën , 16
Porsche , 16
Hyundai , 14
Mitsubishi , 14
Lancia , 11
Jeep , 10
Škoda , 9
MINI , 8
Seat , 8
BAIC , 7
Volvo , 7
Jaguar , 5
Bentley , 5
Acura , 4
Isuzu , 3
Mazda , 3
Hummer , 3
Cadillac , 3
Honda , 3
Chevrolet , 3
Buick , 2
Suzuki , 2
Dodge , 2
Artega , 2
Daewoo , 2
Subaru , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Kia , 1
Alpina , 1
Saab , 1
MG , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Maybach , 1

Benz ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej Benz ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Gjej Benz ne shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme.

22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz S320

1 270 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09
Linku:
,

Hyundai SantaFe 2011 Automatik 2.2 Crdi Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:21
Linku:
,

MITSUBISHI LANCER GS 2011 BENZINE / GAZ

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent ✅ MERCEDES BENZ C-220-CDI

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz Clk-Class

400 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 22:58 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFT VITI 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:58 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 SUPER GJENDJE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:58 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D LINEA LUNA SUPER GJENDJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:56 ,

Mercedes Benz C200 viti 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:56 ,

Mercedez-benz 220 CDI Avanguard (203) Okazion!!!

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 ,

❌ MERCEDES BENZ C 200 NAFT V 2005 MANUAL ❌

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:47 ,

Passat Highline

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:46 ,

E-Class Avangarde

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:46 ,

Audi A4 S-LINE 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:46 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:46 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:45 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:45 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:44 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:44 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:44 ,

Mercedes Benz GLA 2016 - 51.000 km

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:38 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:37 ,

Mercedes benz (VETEM PER PJES KEMBIMI)

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:33 ,

Mercedes E220

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:32 ,

Mercedes Benz S Class 350 bluetec W222

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:29 ,

Mercedes Benc C300 2008

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

Shitet ose Ndërrohet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:28 ,

Mercedes-Benz E-Class E220 CDI Avantgarde

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 ,

SHITET C200 KOMPRESSOR 2006 SPORT EDITION AUTOMAT (ZVICRA)

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:26
Linku:
,

Mercedez Benz B-class OKAZION

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:25
Linku:
,

MERCEDES BENZ C220 DIESEL,AUTOMAT,VITI 2012,AMG,FULL OPTION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:24 ,

OKAZION:MERCEDEZ, E 220, AUTOMAT,4MATIC 2016 FULL,

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:22 ,

Mercedes Benz AMG SPORT AVANTGARDE C220 EVO 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

C Class Avantgarde 220 CDI sw 2009, automat, navi, 7500 €

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:21 ,

merceds benz c 200

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:21 ,

C Class Avantgarde 220 CDI sw 2009, automat, navi, 7400 €

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:20 ,

OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:20 ,

A CLASS AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:20 ,

GOLF 7 INDIVIDUAL, 1.6 DIESEL, AUTOMATIK, SUPER FULL OPTIONS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 ,

Mercedes Benz W203, 200 CDI Manual

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:19 ,

Toyota Prius

8 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:19 ,

CMIM OKAZION OPEL GAZ BENZINE NDERROHET

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:18 Dyqani ,

MERCEDEZ BENZ VIANO 2010 SWISS AUTO

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:17 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:17 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:16 ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:16 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:16 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:15 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për Benz ne shitje? Shiko njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Gjej Benz ne Shitje

Eksploro njoftimet për Benz ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Benz ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Benz ne shitje të tjerë Kërko Benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Gjej Benz ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.

Krijo Njoftime për Benz ne shitje

Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Benz ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione