Benzin gas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin gas,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benzin gas Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:23 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzin/Gas Impianti lovato

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:23 ,

Mercedes Benz E300 benzin (Behet 100%gas)

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:12 Dyqani ,

Ford C-Max Gas-Benzin

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:12 Dyqani ,

Volkswagen Caddy Gas-Benzin

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:11 ,

BMW Benzin gaz

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 ,

W203 200 Benzin & Gas

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:04 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE SAPOTARGUAR���� IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:03 ,

BMW 528i Xdrive 4x4 Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:03 ,

BMW X6 M 35i Xdrive

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

//OKAZION C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:01 ,

BMW X3 3.0i

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

MERCEDES BENZ C300, 4 MATIC ,2009,SHUME PASTER!

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:16 ,

Benzin +Gas Viti 2006,

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:15 ,

Shitet ose nderohet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:11 ,

Audi A3 2.0 Nafte Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:04 ,

GL 450 gas benzin 2012 nderrohet

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:04 ,

VW 2014 GAS

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:50 ,

Mercedes Benz C200 benzin gas 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:48 ,

Okazion Mercedes LOOK AMG benzin/gas

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:46 ,

FORD C-MAX GHIA FULL OPTION 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 ,

OKAZION!! VW TIGUAN 2.0T 4-MOTION GAZ/BENZINE AUTOMAT

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:35 ,

VW PASSAT ..BENZIN -GAS

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:34 ,

VW PASSAT BENZIN -GAS

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:20 ,

Chevrolet gas BRC 0693741255

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

Mercedes -Benc c230 Benzin -Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:15 ,

Toyota Yaris 2010,benzin/gas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:07 ,

Volkswagen Golf 5 United 1.6 Benzine Gaz BiFuel Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:00 ,

C Clas 200 kompresor Benzin/Gaz

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

Benz C Klas C200 BENZIN + GAS . ME LEKURE & SENSORE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 ,

Mercedes Benz C 240 2.6 benzin gas 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

�� Okazion �� Sharon/Alhambra Benzin+Gas 06

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:34 ,

Volkswagen Golf Benzin Gaz

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

Honda Benzin/gas automat me garanci

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:24 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:23 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 ��AUTOMAT SUPER��

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:19 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0�� AUTOMATIKE SUPER��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

BENZ B class 200 AUTOMATIK GAS BENZIN 2010 GATI PER TARG

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 ,

OPEL ASTRA SPORT 1.6 BENZIN/GAS(Fabrike) (2006)

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:07 ,

❌Benz GLK 350 Benzin+Gaz,Automatike,2011,AMG Package❌

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 ,

OPEL ASTRA SPORT 1.6 BENZIN/GAS(Fabrike) (2006)

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:57 Dyqani ,

❌Audi Q7❌

25 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:57 ,

MERCEDES C. 2005 AUTOMATIK BENZIN &GAS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Dyqani ,

❌❌ C klas 250 benzin 2010❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:49 ,

BENC 200 GAS BENZIN OKQZION

2 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:48 ,

Fiat Panda 2012 1.4 GAZ-BENZIN Letrat sapopaguara

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:11 ,

Mercedes Benz C180 benzin 2002

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 ,

Smart forfour 2006 automat 1.1 gas

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin gas | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione