Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi Q7 2014 - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi Q7 2014,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi Q7 2014 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:19
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320i xDrive gjendje perfekte!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:40
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:22
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes C180 Kompressor Automat ����✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

05 Sht 13:04 Makina , Tiranë

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 10:56 Makina , Shkodër

OKAZION! Audi A3 2.0 TDi Sport back Automatike

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:44 Makina , Tiranë

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 18:53 Makina , Tiranë

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:48 Makina , Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:30 Makina , Tiranë

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 16:30 Makina , Tiranë

Audi Q7

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 19:05 Makina , Tiranë

Okazion AUDI Q5

12 500 EUR

18 Gush 11:44 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ W204 C220 NAFTE AUTOMAT VITI 2008

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 11:26 Makina , Tiranë

��OKAZION�� Audi Q5 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 14:54 Makina , Vlorë

Vw Golf GTI 2.0 tsi

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Korr 10:46 Makina , Tiranë

VW PASSAT SEL 2.0 TDI 2013 FULL OPTION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 10:14 Makina , Tiranë

Peugeot 407,92 mij km b. gaz. M.nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Korr 10:13 Makina , Durrës

OKAZION FORD C-MAX VITI 2008 SAPO ARDHUR DOGANA PAGUAR

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 20:51 Makina , Fier

Okazion

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 13:15 Makina , Durrës

OKAZION FORD C-MAX 1.6 NAFTE 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 12:33 Makina , Tiranë

✅ Audi Q7 S line Supercharged ✅

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 12:29 Makina , Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:43 Makina , Tiranë

NISSAN NISAN QASHQAI

7 300 EUR Çmimi me zbritje

03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:21 Makina , Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 10:37 Makina , Tiranë

Ford Mondeo AUTOMATIK OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 10:33 Makina , Durrës

OKAZION FORD FIESTA VITI 2011 MOTOR 1.2 BENZIN DOGANA PAGUAR

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 12:44 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C300 2010 FULL OPTIONS DOGANA PAGUAR

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 11:42 Makina , Durrës

OKAZION AUDI A4 VITI 2010 MOTORR 2.0 NAFTE DOGANA PAGUAR

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 14:00 Makina , Durrës

OKAZION AUDI A4 VITI FUNDI 2010 2.0 NAFTE DOGANA PAGUAR

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 12:55 Makina , Durrës

OKAZION C220 NAFTE AUTOMAT VITI FUNDI 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 11:30 Makina , Durrës

OKAZION FORD S-MAX AUTOMAT VITI FUNDI 2010 DOGANA PAGUAR

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:17 Makina , Tiranë

Audi q7 3x-s line Prodhim Gjerman

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 11:12 Makina , Durrës

OKAZION AUDI A4 2.0 NAFTE VITI FUNDI 2010 DOGANA PAGUAR

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:58 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:47 Makina , Durrës

OKAZION GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 10:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

SHITUR FLM MERRJEP

1 500 EUR

Viti: 2005
22 Maj 09:36 Makina , Tiranë

Peugeot 308 1.6 diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 11:44 Makina , Durrës

OKAZION FORD FIESTA 2011 MOTORR 1.2 BENZIN DOGANA PAGUAR

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 22:34 Makina , Tiranë

Okazionnn Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:09 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:35 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ A180 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:20 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C300 SUPER FULL OPTIONS DOGANA PAGUAR

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 23:57 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION YAMAHA X MAX 250 i

17 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 17:13 Makina , Tiranë

Shitet ! Ford S max 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 14:26 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet Ford S-Max 2010����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 00:22 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Automat 2008!

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi Q7 2014 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione