Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:52
Linku:
Makina , Elbasan

Pasat 2.0 Naft /2007/Automat /4500Euro

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:55
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Shitet golf 6 motorr 1.6 nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53
Linku:
Makina , Elbasan

SHITET PORSCHE CAYENNE PLATINUM EDITTION

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 18:55 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet golf 6 motorr 1.6 nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet Fiat bravo 1.6 nafte

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:52 Makina , Elbasan

Mercedes Benz CLS350d Super Gjendje

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Makina , Elbasan

ToYota rav4 Automat

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Makina , Elbasan

Ford focus

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 Makina , Elbasan

Opel Combo 1.7 Cdti (Mundesi nderrimi) Super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:20 Makina , Elbasan

audi a3

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:04 Makina , Elbasan

C300 4matic 2012 AMG LINE

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:04 Makina , Elbasan

Audi A 7 3.0 Biturbo 313 HP naftë

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:50 Makina , Elbasan

golf

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:47 Makina , Elbasan

Toyota Yaris Automat 1.4 nafte

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:45 Dyqani Makina , Elbasan

KIA stinger AUTOMAT BENZIN+GAZ

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:44 Dyqani Makina , Elbasan

Golf 7 1.8 tsi lok GTI

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 Dyqani Makina , Elbasan

Land rover EVOQUE 2.0 sd4

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:44 Dyqani Makina , Elbasan

Land Rover EVOQUE 2.0 td4 DINAMIC

21 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:43 Dyqani Makina , Elbasan

Audi A6 50Tdi Quattro

48 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:20 Makina , Elbasan

Mercedez benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Q7 3.0 TDI 2013 4x4

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 Makina , Elbasan

OKAZION Ford Fiesta

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 Makina , Elbasan

OKAZION Ford Focus

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53
Linku:
Makina , Elbasan

SHITET PORSCHE CAYENNE PLATINUM EDITTION

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:22 Makina , Elbasan

BENZ C CLASS 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:08 Makina , Elbasan

SHITET FIAT SEDICI 1.9 NAFTE 3500 EU

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Makina , Elbasan

Mercedes benz GLK AMG LINE 2015

18 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:06 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Elegance Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:02 Makina , Elbasan

golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:02 Makina , Elbasan

Mercedes-benz E-class 300 bluefficiency AMG paket ��������

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Makina , Elbasan

❗️OKAZION E CLASS❗️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:52 Makina , Elbasan

Ml 350 2014

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Makina , Elbasan

Gl 350 blutec 2011

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:47 Makina , Elbasan

❌Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz (pranoj edhe nderrim)❌

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:28 Makina , Elbasan

caddy 1,9 Naft

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Makina , Elbasan

TIGUAN 2.0 TDI /4MOTION /AUTOMATIK /PANORAMA , KM ORIGJINALE

9 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 Makina , Elbasan

TIGUAN 2.0 TDI /4MOTION /R.LINE EDITION / SUPER FULL EXTRRA

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Makina , Elbasan

RENGE/ROVER / 2.2 SD4 /DYNAMIC MODEL EXPLUZIVEEE

19 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 Makina , Elbasan

Tiguan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Makina , Elbasan

Audi Q5

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Makina , Elbasan

Audi A3

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Makina , Elbasan

�� Shitet TOYOTA COROLLA 1.4 Nafte Automat 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:22 Makina , Elbasan

�� Shitet Skoda Fabia VRS/Line 2011 Benzine 1.4 Automat����

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:22 Makina , Elbasan

�� Shitet Ford Fiesta Ghia Manual 1.6 benzine 2004

2 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 Makina , Elbasan

GOLF 7 GTD /2.0 TDI /EDITION/ELIMITA/ SUPER FULL EXTRA

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:16 Makina , Elbasan

AUDI A4 2.0

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 Makina , Elbasan

GOLF 6 / 2.0 TDI /GTD/LUK / AUTOMATIK / NAVI/LEKUR

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione