Ndrohet | Tiranë | Automjete | Makina

BMW , 123
Audi , 121
Ford , 69
Opel , 48
Renault , 37
Peugeot , 29
Fiat , 24
Land Rover , 22
Nissan , 21
Toyota , 18
Alfa Romeo , 13
Seat , 13
Citroën , 12
Smart , 12
Jaguar , 10
Honda , 9
Porsche , 9
MINI , 7
Hyundai , 7
Volvo , 6
Lancia , 6
Mazda , 5
Jeep , 5
Kia , 4
Chevrolet , 4
Cadillac , 3
Škoda , 3
Suzuki , 2
Dodge , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Maserati , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrohet,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrohet Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:33 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 Dyqani ,

PEZHO 207 CABRIOLET 1.6 DIEZEL SUPER 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:00 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:23 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:23 Dyqani ,

Okazion Audi a5 sportback sline fabrike

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:22 Dyqani ,

❗️Range rover vogue Autobiography ❗️

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:21 Dyqani ,

Okazion vw polo automat ‼️

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:20 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:12 ,

����Audi A3 S-Line 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:50 ,

Shitet ndrohet me gaz

3 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:05 ,

Shitet Opel Antara 4x4 5500€

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:51 ,

okazion dacia

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:41 ,

PORSCHE-4.5-V8-BEZIN-GAZ(6000€ OKAZJON.NDROHT

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:25 Dyqani ,

Range Rover Vogue Autobiography

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:25 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:25 Dyqani ,

Volkswagen Caddy 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:24 Dyqani ,

BMW X1 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:24 Dyqani ,

Volkswagen Golf 7 TDI

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:20 Dyqani ,

BMW X5 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:37 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:36 ,

Smart Fortwo 1.0 cc Automat Euro 4 Ndrohet

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:57 ,

Volvo xc90❌ super okazion❌

4 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:20 Dyqani ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 ,

Karrotrec 4500 euro ose ndrohet

4 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 ,

Golf mk2 viti 87 nafte bejm ndrrim

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:36 ,

Shitet/ Ndrohet CLS

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:22 ,

SHITET ML 320 CDI 4matic

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Dodge Nitro 2010 benzine gaz Ndrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:02 ,

Jeep Wrangler

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:57 ,

SHITET/ NDROHET ME TOKE NE TIRANE

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:55 ,

Audi Q7 S Line Plus 4.2 FSI

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:57 ,

Passat automat 2008 Okazion ke

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:57 ,

Audi a3 s line fabrike automat okazion!! 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:57 ,

Cls 2008 Okazion full!!

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:19 ,

okazion mercedes benz c300 4 matic

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:48 ,

shitet ndrohet super full

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 02:14 ,

!!!!!Audi A4 /Shitet ose ndrohet me kamjo automat!!!!

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:34 ,

Shitet-Nderrohet opel zafira 7 vende benzin-gas

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrohet | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione