Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz c220 avantgarde - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 14
Audi , 10
Ford , 9
Porsche , 4
Nissan , 3
Toyota , 2
Seat , 2
Citroën , 2
Smart , 2
Mazda , 1
Cadillac , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz c220 avantgarde,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz c220 avantgarde Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:20
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 15:01 Makina , Tiranë

BMW 730 2007 SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 14:22 Dyqani Makina , Tiranë

2013 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:27 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 01:03 Makina , Tiranë

VW Lupo 1.2 tdi

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 19:56 Makina , Tiranë

��������☆☆ w205 C180 AMG LINE☆☆��������

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Mar 14:10 Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Mar 13:13 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 | Auto | Navi | Baxho | Goma 100%

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 11:36 Makina , Tiranë

**W204 Full 2010**Mercedes Benz C Class C220 Cdi

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 09:41 Makina , Tiranë

SHITET NDEROHET SUPER EKLAS✨️✨️

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 13:02 Makina , Tiranë

Bmw X3

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:02 Makina , Tiranë

Audi Q5

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 08:15 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 16:38 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 M50d 2020 FULL OPSION

83 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 12:40 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2013 AUTOMATIK

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 02:23 Makina , Tiranë

Audi A6 2015 3.0 TDI Quatro 4x4

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 02:23 Makina , Tiranë

LAND ROVER 2.5 NAFT SUPER GJENDJE

8 390 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 02:15 Makina , Tiranë

Shitet cmimi i diskutushem!

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 01:31 Makina , Tiranë

BMW 730d LUNGO 2015 FULL OPSION

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 10:50 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

16 850 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 15:00 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2011 LOOK AMG FULL OPSION

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 14:56 Makina , Tiranë

GLK 200 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 09:22 Makina , Tiranë

Makina me qera / Rental Cars duke filluar nga 20 euro dita

20 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Shk 20:47 Makina , Tiranë

Okazion C220 2009 Full Options

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 16:12 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 13:41 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C220 (W204)

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 13:17 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 22:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220d 2012

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 13:51 Makina , Tiranë

Passat sel 2012 tdi 2.0

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 16:58 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 10:23 Makina , Tiranë

S Class

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 10:09 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 CDI⁣

12 200 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 10:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 CDI⁣

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 19:28 Makina , Tiranë

LAND ROVER 2.5 NAFT SUPER GJENDJE

8 390 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 18:29 Makina , Tiranë

LAND ROVER 2.5 NAFT SUPER GJENDJE

8 390 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 23:07 Makina , Tiranë

Bmw seria 7 750li

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 09:42 Makina , Tiranë

⚠️OKAZION⚠️ MERCEDES-BENZ GLE-350d

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 16:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 300 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 12:29 Makina , Tiranë

bmw 730d 2007 SHITET/NDRROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 21:04 Makina , Tiranë

Mercedes Gle 250d Premium ///AMG

39 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 18:29 Makina , Tiranë

BMW 730d SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Shk 20:19 Makina , Tiranë

benz e class benzine/gaz

5 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 10:45 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 W212 2011 Full Opsion

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 01:44 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz GLE 350d

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 18:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class C220 CDI 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:17 Makina , Tiranë

BMW SERIE3 320D AUTOMAT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 17:21 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 1.3 naft 2009 super ekonomike

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 TDI 6+1

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 16:44 Makina , Tiranë

Okazion E350 Bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 12:12 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 nafte ⛽️2011�� 120 000 km origjinale

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Dhj 19:36 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz c220 avantgarde | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione