Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz c220 avantgarde - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 14
Audi , 10
Ford , 9
Porsche , 4
Nissan , 3
Toyota , 2
Seat , 2
Citroën , 2
Smart , 2
Mazda , 1
Cadillac , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz c220 avantgarde,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz c220 avantgarde Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:20
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 19:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO AVANTGARDE AUTOMAT NAFTE SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:57 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz C220 CDI⁣ i Sapotargua!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:29 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220-2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

OKAZION Hyundai Grandeur 2012 vetem gaz

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Volkswagen caravelle benzine

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

Shitet Smart

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

BMW X5 OKAZION

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 Makina , Tiranë

AUDI A6 ALLROAD Quattro 3.0 BiTDI 313 HP ������������

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2018 FULL OPSION ��OKAZION��

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2013 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 NAFT 2011 S-LINE FULL OPSION

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

NISSAN VERSA 2012 1.6 BENZIN+GAZ

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

43 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 S-LINE FULL OPSION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

GLE 350 4matic 2017 SUPER FULL OPSION

35 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

C 270 NAFT 2002 SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 BENZIN LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

MAZDA CX7 2.3 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

FORD MONDEO 2.0 NAFT AUTOMATIK 2009 SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 NAFT S-LINE SPORTBACK 2006

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

CITROEN C3 1.4 NAFT AUTOMATIK 2005 SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

Shitet nderohet Vito ☎️

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 NAFT 4x4 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

GLK 200 NAFT 2012 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION ��OKAZION��

46 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

GOLF 7 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION ��OKAZION��

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

24 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT 2018 SUPER FULL OPSION

37 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

GLK 220 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION AMG LINE

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

BENTLEY GT 6.0 BENZIN V12 2008 FULL OPSION

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:20 Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:27 Makina , Tiranë

SHITET NDEROHET SUPER EKLAS✨️✨️

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz c220 avantgarde | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione