Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz c220 avantgarde - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 11
Ford , 6
Audi , 4
Smart , 3
Porsche , 3
Toyota , 2
Seat , 2
Citroën , 2
Nissan , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz c220 avantgarde,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz c220 avantgarde Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

22 Shk 10:23 Makina , Tiranë

S Class

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz C220 CDI⁣ i Sapotargua!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:18 Makina , Tiranë

Volkswagen caravelle benzine

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 12:29 Makina , Tiranë

bmw 730d 2007 SHITET/NDRROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 16:48 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 09:56 Makina , Tiranë

Makina eshte super gjendje servis total para 1 muaji

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 00:11 Makina , Tiranë

Makina eshte ne gjendje perfekte servis total para nje muaji

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 09:22 Makina , Tiranë

Makina me qera / Rental Cars duke filluar nga 20 euro dita

20 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 17:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c220

3 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:09 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 CDI⁣

12 200 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 23:57 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION YAMAHA X MAX 250 i

17 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:18 Makina , Tiranë

VW Lupo 1.2 tdi

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:20 Makina , Tiranë

Bmw 320d

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

Shitet Smart

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 16:21 Makina , Tiranë

Cklass super gjendje ��

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:27 Makina , Tiranë

Super cklas

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 13:27 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Tet 20:09 Makina , Tiranë

Citroën C4

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class 200 CDI Elegance

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 19:09 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220 avantgarde

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 19:07 Makina , Tiranë

"OKAZION" Mercedes Benz c 220 cdi avantgarde

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 13:29 Makina , Tiranë

Mercedes C220 Avantgarde

3 180 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 17:21 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 1.3 naft 2009 super ekonomike

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 13:10 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 14:17 Makina , Tiranë

*** U SHIT FLM *** Mercedes C220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 13:07 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDES C220 AVANTGARDE

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 18:17 Makina , Tiranë

Shitet c class 220 automat

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 17:33 Makina , Tiranë

Shitet c class ��avantgarde ��automat

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 10:14 Makina , Tiranë

Peugeot 407,92 mij km b. gaz. M.nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Korr 20:51 Makina , Tiranë

E320 cdi full OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 09:07 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz c class c200 cdi automatik

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 00:03 Makina , Tiranë

Mercedes c class 220 avangarde automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 15:26 Makina , Tiranë

SHITET E220 CDI AVANTGARDE

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Jan 12:57 Makina , Tiranë

SHITET W210

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Korr 12:00 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c220 avantgarde

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 19:03 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220 avantgarde

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 13:04 Makina , Tiranë

shitet mercedes benz c220 avantgarde

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 12:45 Makina , Tiranë

MERCEDES C220 CDI

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 21:36 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:02 Makina , Tiranë

Mercedes C220 diesel avantgarde

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:06 Makina , Tiranë

SMART FORFOUR 2006 SUPER GJENDJE

3 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 16:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w203 c220 Cdi 2002 avantgarde

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Nën 15:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE

3 470 EUR

19 Tet 18:05 Makina , Tiranë

AVANTGARDE c220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz c220 avantgarde | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione