Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 96
Ford , 94
Opel , 89
Fiat , 75
BMW , 45
Renault , 32
Peugeot , 27
Citroën , 23
Smart , 19
Alfa Romeo , 18
Toyota , 14
Volvo , 11
Chrysler , 10
Seat , 10
Land Rover , 10
Hyundai , 10
Nissan , 6
Kia , 6
Škoda , 6
MINI , 5
Jaguar , 5
Mazda , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
Saab , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Dhj 16:15 Makina , Korçë

Mercedes benc CLA 220 CDI shitet ose ndrohet

18 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 16:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w212

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 02:32 Makina , Tiranë

okazion

18 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 19:08 Makina , Shkodër

*URGJENT*BMW 320XD CUOPE

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 06:27 Makina , Sarandë

Shitet Urgjent Audi A6 Okazjon

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 13:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Okazion- Urgjent

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 10:31 Makina , Tiranë

Mercedez Benz S400 FULL OPTION okazion

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:33 Makina , Elbasan

Urgjent

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 12:58 Makina , Durrës

shitet urgjent

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 19:22 Makina , Tiranë

Golf 6 manual 5500 urgjent

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 18:22 Makina , Shkodër

‼️Shitet Urgjent ‼️

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 00:46 Makina , Tiranë

urgjent

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 06:18 Makina , Durrës

Okazion

1 400 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 11:27 Makina , Tiranë

shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 17:18 Makina , Durrës

Okazion urgjent 250 euro Shitet renault kango

250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 17:13 Makina , Durrës

Okazion urgjent 250 euro renault kango

30 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 22:58 Makina , Shkodër

Urgjent ������ passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 12:57 Makina , Shkodër

Shitet Urgjent ������ Passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 08:08 Makina , Shkodër

Urgjent �� Passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 15:14 Makina , Durrës

Shitet urgjent okazion 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 07:44 Makina , Fier

Urgjent

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:31 Makina , Fier

URGJENT

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 08:27 Makina , Shkodër

Passat 2008 ( Super gjendje ) ‼️SHITET URGJENT‼️

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 13:11 Makina , Korçë

Opel

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 12:11 Makina , Fier

Shitet urgjent

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 14:32 Makina , Fier

Shitet urgjent

3 010 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 08:39 Makina , Shkodër

‼️Urgjent ‼️e ardhur nga ����

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 11:26 Makina , Kukës

Shitet urgjent

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 19:13 Makina , Shkodër

‼️URGJENT‼️ Pres telefonata ��

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 19:13 Makina , Kukës

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 07:46 Makina , Shkodër

✅ Shitet Urgjent ✅ ( passat 2008 full )

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:36 Makina , Shkodër

‼️SHITET URGJENT‼️

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:36 Makina , Shkodër

‼️Shitet Urgjent ‼️

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 21:35 Makina , Shkodër

Shitet urgjent (passat 2008 full )

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 18:42 Makina , Durrës

Shitet urgjent

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 15:35 Makina , Shkodër

Shitet Urgjent .W Passat sw viti " 2008",

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 20:37 Makina , Shkodër

Super ML SUPER CMIM

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 10:50 Makina , Tiranë

Urgjent. Toyota corolla 1.4 naft. Automat.2006.

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 09:02 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 09:29 Makina , Sarandë

《《《okazion per arsye emigrimi 》》》

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 14:24 Makina , Tiranë

Ford focus benzin SHITET URGJENT

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 02:54 Makina , Elbasan

shitet makina

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 21:58 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 14:05 Makina , Tiranë

Super Urgjent Okazioonnn Smart ForTwo

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 12:03 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 13:30 Makina , Shkodër

URGJENT!!Shitet ML per pak dite

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 00:50 Makina , Shkodër

Renault

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 18:08 Makina , Tiranë

URGJENT FORD FOCUS

16 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:59 Makina , Berat

Urgjent vetem sot 1800€

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 08:18 Makina , Librazhd

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione