Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Toyota Të gjitha në Shqipëria

Auris , 1
Corolla , 1
RAV 4 , 3
Yaris , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Toyota | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 11:35 Makina , Tiranë

SHITEN URGJENT!!

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 11:27 Makina , Tiranë

shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 10:50 Makina , Tiranë

Urgjent. Toyota corolla 1.4 naft. Automat.2006.

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 21:23 Makina , Lushnjë

Urgjent Okazion Toyota Yaris 1.4 Nafte Viti 2010 Manuale

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 21:09 Makina , Lushnjë

Okazion Urgjent Toyota Yaris 1.4 Nafte Super Gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 19:06 Makina , Krujë

Toyota Rav4 ngjyra e kuqe viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Jan 21:55 Makina , Tiranë

Toyota yaris

2 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 16:16 Makina , Fier

Rav 4 urgjent super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 22:35 Makina , Durrës

OKAZION URGJENT

9 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 18:59 Makina , Vlorë

shitet urgjent

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 08:28 Makina , Pogradec

shitet urgjent tojota rav 4 ne gjendje super

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 16:17 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Naft Automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 22:39 Makina , Sarandë

Urgjent. Toyota yaris

2 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 10:26 Makina , Gjirokastër

Shitet urgjent

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Toyota | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione