Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 96
Ford , 94
Opel , 89
Fiat , 75
BMW , 45
Renault , 32
Peugeot , 27
Citroën , 23
Smart , 19
Alfa Romeo , 18
Toyota , 14
Volvo , 11
Chrysler , 10
Seat , 10
Land Rover , 10
Hyundai , 10
Nissan , 6
Kia , 6
Škoda , 6
MINI , 5
Jaguar , 5
Mazda , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
Saab , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Korr 22:33 Makina , Gjirokastër

!!! Okazion!!! Urgjent

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 14:26 Makina , Tiranë

Shitet urgjent Alfa Romeo 156 benzin gaz

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Korr 14:59 Makina , Gjirokastër

shitet urgjent

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 11:59 Makina , Durrës

Okazion shitet makina urgjent 1000€

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 23:14 Makina , Lezhë

Shitet Urgjent BMW Seria 5

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 17:27 Makina , Tiranë

Urgjent OPEL ASTARA 1.7 MANUAL 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 00:00 Makina , Tiranë

SMART FORTWO 2003

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Qer 01:45 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Qer 13:55 Makina , Tiranë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 10:32 Makina , Tiranë

URGJENT SHITET GAZ BENZIN

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:32 Makina , Tiranë

URGJENT SHITET

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 18:05 Makina , Fier

������OKAZION������

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 01:51 Makina , Fier

���� OKAZION���� Shitet Ford

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 11:53 Makina , Tiranë

URGJENT SHITET GAZ BENZIN

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 03:24 Makina , Tiranë

Avantgarde C Klasse 220, 2012 full Option. Gjendje e shkelqy

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 21:13 Makina , Korçë

Shitet urgjent c class

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:10 Makina , Tropojë

Shes urgjent kadetin

170 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 16:38 Makina , Dibër

Audi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 14:16 Makina , Shkodër

Shitet urgjent

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:31 Makina , Tiranë

Ml 350 4 matic OKAZION urgjent Look Amg

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:38 Makina , Tiranë

068 852 4595 shitet per 24 ore urgjent

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 20:50 Makina , Durrës

ZVICRA SHITET MAKINA URGJENT OKAZION 2300€

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 18:26 Makina , Tiranë

shitet urgjent

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 17:38 Makina , Tiranë

OKAZION shitet urgjent

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 10:44 Makina , Durrës

OKAZION! Shitet ML 320 cdi gjendje perfekte 6500€! Urgjent

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 12:27 Makina , Tiranë

Golf 5 2007 SHITET URGJENT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 14:33 Makina , Tiranë

Okazioon Urgjent - Smart Look Brabus Exlusive

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 14:13 Makina , Tiranë

E Class 270 CDI

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 01:40 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9 Nafte 2500€

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 09:55 Makina , Vlorë

OKAZION !!!!

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 16:34 Makina , Durrës

Mercedes benz c class 220 evo OKAZION!!!!!!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 13:06 Makina , Durrës

VW Polo benzin 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 10:46 Makina , Lezhë

Shitet urgjent!!!!

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:57 Makina , Tiranë

Shitet urgjent!

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 17:39 Makina , Fier

❌❌ OKAZION ❌❌

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 07:29 Makina , Tiranë

URGJENT OKAZION B CLASS

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 21:23 Makina , Lushnjë

Urgjent Okazion Toyota Yaris 1.4 Nafte Viti 2010 Manuale

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 21:09 Makina , Lushnjë

Okazion Urgjent Toyota Yaris 1.4 Nafte Super Gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 16:32 Makina , Tiranë

Shes makin

2 320 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 19:54 Makina , Tiranë

shitet golf 4 viti1999

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:19 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Mar 16:27 Makina , Tiranë

Shtet Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 20:24 Makina , Tiranë

okazion reno vetem per 2 dite

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 11:58 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 EUR Çmimi me zbritje

23 Shk 07:42 Makina , Lushnjë

Mercedes-benz C 230 benzine-gas 2005 automatik urgjent

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 16:09 Makina , Vlorë

Shitet Urgjent

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 14:18 Makina , Shkodër

Super okazion shitet urgjent

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 11:02 Makina , Kukës

Nisan qashai benxin 2.0 automatik viti 2011

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 11:38 Makina , Tiranë

Super Okazioon Urgjent - Smart Brabus Exlusive

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione