Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Tiranë

Ford , 39
Audi , 35
BMW , 23
Opel , 22
Fiat , 17
Smart , 14
Renault , 12
Peugeot , 10
Citroën , 9
Hyundai , 6
Toyota , 5
Chrysler , 4
Kia , 4
Lancia , 4
Nissan , 3
Porsche , 3
Seat , 3
Škoda , 3
Jaguar , 2
Jeep , 2
MINI , 2
Volvo , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
GMC , 1
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Mazda , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:55
Linku:
Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:55
Linku:
Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:05 Makina , Tiranë

Bmw X3 xdrive Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

26 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

Golf 7 super okazion

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 12:32 Makina , Tiranë

Okazion urgjent!

3 000 EUR

23 Pri 16:58 Makina , Tiranë

E 270 cdi 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Pri 12:33 Makina , Tiranë

Mercedez-benz ( e class 220 diesel )

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 16:34 Makina , Tiranë

urgjent

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Pri 20:19 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 20:04 Makina , Tiranë

Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 01:38 Makina , Tiranë

OKAZION W203 CDI220 AUTOMAT 2450 EURO

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 22:28 Makina , Tiranë

Shitet urgjent 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:42 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 08:33 Makina , Tiranë

❌️ SHITET URGJENT VW Passat❌

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 22:39 Makina , Tiranë

OKAZIONNNN X5 BMW SHITET URGJENT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 10:58 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Pastrim Kimik “JUSRA”

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 13:42 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 09:21 Makina , Tiranë

Porche Cayenne full GTS SPORT 2014 4.8 benzin OKAZION!!!!!

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Tet 13:09 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 12:52 Makina , Tiranë

A class okazion !!!

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 17:13 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 12:12 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Mercedez Benz Avangard 2008

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 18:32 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 19:11 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 07:22 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 07:25 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 17:12 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 11:32 Makina , Tiranë

Okazion Urgjent

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Sht 16:06 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 10:44 Makina , Tiranë

Okazion!!!

18 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 17:51 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 23:37 Makina , Tiranë

Benz C300 benzin-gaz

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 17:09 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT!!!

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 22:57 Makina , Tiranë

Shitet opel corsa

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 16:06 Makina , Tiranë

Bmw

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 03:13 Makina , Tiranë

⛔️ SUPER OKAZION ⛔️

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 12:02 Makina , Tiranë

URGJENT!!!Reno 1.5 nafte

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 02:25 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9TDI UNITED��

3 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 02:25 Makina , Tiranë

Shes Golf 6

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 20:56 Makina , Tiranë

Shitet BMW 525 perfekte

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 11:36 Makina , Tiranë

SHITET AUTOMJET TIP FORD RANGER

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 19:34 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 13:01 Makina , Tiranë

! OKAZION !Shitet E class 200 viti 2010.

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:35 Makina , Tiranë

SHITEN URGJENT!!

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 20:33 Makina , Tiranë

Chrysler

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 16:54 Makina , Tiranë

Lancia lybra 1.9 jtd nafte 1400 euro

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 14:15 Makina , Tiranë

Passat full

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 10:05 Makina , Tiranë

Okazion

1 700 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 18:42 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Urgjent në kategorinë Makina | Audi | Q7
  • Urgjent në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • Urgjent në kategorinë All Category
  • urgjent* në kategorinë Apartamente
  • Urgjent në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • Urgjent në kategorinë Makina | Land Rover
  • urgjent në kategorinë Shtëpi
  • urgjent* në kategorinë Apartamente
  • Urgjent në kategorinë Makina
  • Urgjent në kategorinë Shitja me shumicë/Mall

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione