Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Mercedes-Benz Të gjitha në Shqipëria

A-Class , 55
B-Class , 5
C-Class , 100
CLK-Class , 1
CLS-Class , 6
E-Class , 78
G-Class , 1
GL-Class , 1
GLE-Class , 1
GLK-Class , 1
ML-Class , 21
R-Class , 1
S-Class , 9
V-Class , 1
190 , 2
200 , 12
220 , 42
240 , 5
250 , 11
270 , 10
280 , 3
300 , 4
320 , 5
380 , 1
Vaneo , 1
Vario , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Maj 17:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  380  ·  Kukës

mercedes sel

3 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 20:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Kukës

benz w123

2 400 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kukës

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion Ambulance 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Makine Funerali E Class 2008

19 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Makine Funerali E Class 2008

21 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Ml 350 Benzin-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES E220d 194 PS AUTOMATIK 9g Pa dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Super OKAZION URGJENT C Class 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 11:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Korçë

Okazion urgjent C30 AMG

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

W205 c300 shitet

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 14:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Ml 350 Benzin-Gaz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Benz w204 benzin gaz ne shitje ne gjendje perfekte

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

SHITET MERCEDES C CLASS 300 BENZIN GAZ PA TAKSE LUKSI

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Benz c class 300 benzin gaz/ stag akoma brenda garancise

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

SHITET BENZ C KLAS 300 BENZIN GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Shitet w204 ne gjendje perfekte benzin gaz

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

SHITET URGJENT OKAZION

22 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Mar 23:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

SHITET OKAZION URGJENT

25 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Shk 16:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet MB C200 cdi bluefficency

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 02:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

shitet urgjent 3000€!

16 Shk 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kukës

mercedes w123 300d

4 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Shk 10:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

⏰❗️URGJENT❗️OKAZION❗️⏰

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 08:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Tiranë

OKAZION !!!

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET URGJENT!!!

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 16:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Tiranë

SHITET URGJENT ML280

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 17:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Okazion SHITET URGJENT w203 c200 cdi benz

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 13:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

urgjent 1 dit A class 1.7 Naft

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 09:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

C class

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E KLASS 2018 super OKAZION

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Tet 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes-benc

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A class A180 diesel 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Korr 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Super okazion!!!!!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 14:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

kerkoj benz 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Maj 00:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gramsh

Shitet urgjent OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 16:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

E 270 cdi 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Pri 07:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

OKAZION SHITET URGJENT ❌‼❌‼

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

okazion urgjent ❌❌❌❌❌

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez-benz ( e class 220 diesel )

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Tiranë

urgjent

50 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Mar 15:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

Shitet Urgjent Mercedes Benz C300

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Librazhd

Piste Vrapi Dhe Biciklete

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Mar 01:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

OKAZION W203 CDI220 AUTOMAT 2450 EURO

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 08:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Benzin gaz 2299 euro

2 299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 08:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Durrës

urgjent sot 9000€ 0684458555 Vario 814 viti 2002

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 23:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Durrës

mercedes w123

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A class okazion !!!

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 17:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E class

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 10:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E class

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione