Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 23
Durrës , 7
Vlorë , 4
Sarandë , 3
Shkodër , 3
Pogradec , 2
Berat , 1
Kavajë , 1
Korçë , 1
Krujë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Pri 12:43 Shtëpi , Kavajë

Urgjent shitet

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
23 Nën 23:04 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj urgjent te blej shtepi me cmim okazionnnn 75mije euro

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Tet 11:13 Shtëpi , Tiranë

Urgjent Shitet

87 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
22 Tet 03:25 Shtëpi , Tiranë

Shitet urgjent

85 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
03 Sht 08:40 Shtëpi , Pogradec

SHITET URGJENT SHTEPI

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Korr 15:40 Shtëpi , Tiranë

URGJENT Jepet me qera 3+1

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
07 Maj 19:05 Shtëpi , Tiranë

ALI DEMI TEK ROSSMAN

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
30 Mar 21:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet urgjent

1 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
14 Shk 11:10 Shtëpi , Shkodër

✅ SHITET “ Urgjent”

Numri i dhomave: 10
20 Jan 18:58 Shtëpi , Tiranë

Shitet

1 100 000 LEK

Numri i dhomave: 7
21 Dhj 21:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet

1 LEK

Numri i dhomave: 6
06 Gush 22:50 Shtëpi , Pogradec

OKAZION

1 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Korr 18:47 Shtëpi , Vlorë

Garsonjere 1+1

15 Qer 11:15 Shtëpi , Sarandë

Shtepi

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Maj 11:28 Shtëpi , Vlorë

Shitet urgjent shtëpi private me hipotekë

180 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
12 Pri 10:14 Shtëpi , Tiranë

Blejme Apartament 1+1

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
11 Jan 09:11 Shtëpi , Vlorë

Shes urgjent shtëpi private tek stadjumi vlorë

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Gush 01:58 Shtëpi , Sarandë

OKAZION!!! Shitet shtepi 1+1 SARANDE

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Qer 08:35 Shtëpi , Tiranë

Okazion shitet urgjent cmimi i padiskutushem

250 000 EUR

Numri i dhomave: 7
07 Pri 16:35 Shtëpi , Tiranë

apartament 2+1

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
30 Sht 08:58 Shtëpi , Tiranë

Urgjent

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Qer 22:40 Shtëpi , Tiranë

shitet urgjent dhe lir

50 000 EUR

Numri i dhomave: 9
03 Mar 14:00 Shtëpi , Tiranë

Shitet okazion shtepi private

1 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Shk 14:23 Shtëpi , Tiranë

Okazion shtepi private ne qytet studenti

160 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Shk 19:36 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile 3 kateshe OKAZION urgjent

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
26 Maj 11:21 Shtëpi , Shkodër

OKAZION.Shitet shtepi me 5000 m2 toke ne Bushat.

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
30 Pri 14:51 Shtëpi , Krujë

OKAZIONE Shitet Shtepia 3 kat

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Pri 13:55 Shtëpi , Berat

Urgjent !!!Dyqan ose Shtepi ! Shitet ose Nderrim

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
08 Shk 23:38 Shtëpi , Durrës

okazion 2 shtepi 37.000 euro

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Shk 18:22 Shtëpi , Durrës

super okazion urgjent

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Shk 08:42 Shtëpi , Durrës

shtepi banimi ose shtepi plazhi

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Tet 19:40 Shtëpi , Tiranë

Urgjent! Super Okazion!!! Shitet 1+1 tek Fresku

100 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Shk 20:30 Shtëpi , Durrës

Okazion shitet urgjent

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
21 Jan 11:12 Shtëpi , Durrës

Urgjent Kerkoj shtepi me qera

20 Jan 09:17 Shtëpi , Tiranë

OKAZION . SHITET URGJENT SHTËPI PRIVATE 60000 EURO

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Nën 20:30 Shtëpi , Vlorë

Shtepi druri qmontuse montuse

Numri i dhomave: 3
21 Nën 20:18 Shtëpi , Tiranë

Shtepi prej 72m2 ne Tirane

Numri i dhomave: 3,5
03 Gush 20:58 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepia urgjent Ferizaj 6 ari

Numri i dhomave: 6
19 Korr 01:28 Shtëpi , Durrës

shitet shtepia ne hamallaj

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
19 Mar 19:17 Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTEPIJA NE PRISHTIN URGJENT

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
21 Sht 00:28 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne Kukes

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione