Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 96
Ford , 94
Opel , 89
Fiat , 75
BMW , 45
Renault , 32
Peugeot , 27
Citroën , 23
Smart , 19
Alfa Romeo , 18
Toyota , 14
Volvo , 11
Chrysler , 10
Seat , 10
Land Rover , 10
Hyundai , 10
Nissan , 6
Kia , 6
Škoda , 6
MINI , 5
Jaguar , 5
Mazda , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
Saab , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 15:22 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

14 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:19 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

14 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:16 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

14 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:16 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

14 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:13 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:10 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:07 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:07 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:04 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

14 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:01 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

14 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 15:01 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

14 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 14:57 Makina , Durrës

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 11:08 Makina , Pogradec

Shitet mercedes benc CLA 220 CDI ose ndrrohet

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 21:38 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 08:49 Makina , Durrës

Tiguan nafte

21 Pri 11:36 Makina , Tiranë

SHITET AUTOMJET TIP FORD RANGER

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 19:34 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 13:01 Makina , Tiranë

! OKAZION !Shitet E class 200 viti 2010.

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 08:08 Makina , Durrës

Mercedes s280

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 09:23 Makina , Durrës

OKAZION, shitet urgjent për arsye emigrimi 1750 euro

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 11:35 Makina , Tiranë

SHITEN URGJENT!!

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 20:33 Makina , Tiranë

Chrysler

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:21 Makina , Korçë

Benz E 250

15 LEK

03 Mar 18:36 Makina , Durrës

Shitet urgjent 2.7 lek i diskutueshëm

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 16:54 Makina , Tiranë

Lancia lybra 1.9 jtd nafte 1400 euro

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 14:31 Makina , Elbasan

Okzion Golf5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 14:26 Makina , Elbasan

Okazion Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 14:15 Makina , Tiranë

Passat full

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 10:05 Makina , Tiranë

Okazion

1 700 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 18:42 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 21:17 Makina , Tiranë

(((SUPER OKAZJON )))Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 14:02 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT BMW X1 2.0 PA DOGAN FULL OPSION

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 11:42 Makina , Tiranë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 17:39 Makina , Kukës

Mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 17:19 Makina , Korçë

Shitet mercedes benc CLA 220 CDI ose ndrrohet

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 13:49 Makina , Elbasan

ford focus

950 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 11:33 Makina , Kukës

mercedes E220

20 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 03:16 Makina , Gjirokastër

Volvo V50 OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 16:32 Makina , Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Jan 21:45 Makina , Vlorë

FORD FUSION 1.4 TDCI SHITET URGJENT

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 20:32 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 15:02 Makina , Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Jan 23:45 Makina , Fier

Shitet urgjent

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 18:16 Makina , Tiranë

!! SHITET URGJENT !!

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 12:12 Makina , Tiranë

Urgjent

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Jan 19:09 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 18:57 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 17:39 Makina , Berat

Alfa romeo ( shitet urgjent)

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 15:46 Makina , Tiranë

Megane shitet urgjent

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione