Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Renault Të gjitha në Shqipëria

Alpine V6 , 1
Avantime , 1
Clio , 8
Kangoo , 2
Laguna , 2
Megane , 5
Scenic , 9
Trafic , 1
Twingo , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Renault | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 12:02 Makina , Tiranë

URGJENT!!!Reno 1.5 nafte

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:46 Makina , Tiranë

Megane shitet urgjent

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 12:58 Makina , Durrës

shitet urgjent

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 17:18 Makina , Durrës

Okazion urgjent 250 euro Shitet renault kango

250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 17:13 Makina , Durrës

Okazion urgjent 250 euro renault kango

30 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 00:50 Makina , Shkodër

Renault

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 12:57 Makina , Tiranë

Shitet urgjent!

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 20:24 Makina , Tiranë

okazion reno vetem per 2 dite

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 08:36 Makina , Tiranë

Okazion!!!!!!

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 16:28 Makina , Tiranë

Renault (Familjare) - 1500 Euro - URGJENT

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 16:28 Makina , Tiranë

Shes makinen

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Dhj 16:31 Makina , Durrës

Shitet Urgjent !!!

700 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 12:31 Makina , Tiranë

Urgjent. Okazion. 2000 Euro

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 15:38 Makina , Tiranë

OKAZION urgjent. Renault Scenic II. Familjare

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 15:15 Makina , Durrës

Shitet urgjent.

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 10:44 Makina , Kukës

Renault Avantime 3.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 23:44 Makina , Vlorë

Shitet urgjent 1100 euro

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 06:35 Makina , Tiranë

Okazioonn Urgjent!!!Scenic1.6Benzine kondicioner

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 09:58 Makina , Kukës

Shitet renault trafic

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:19 Makina , Elbasan

Shitet urgjent gjendja perfekte 2000 euro

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 14:37 Makina , Vlorë

URGJENT .... Renault clio 1.2

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 19:40 Makina , Kukës

Shitet urgjent

799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 12:39 Makina , Kavajë

Reno megane

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 18:06 Makina , Fier

Shitet Urgjent ! Viti 2007

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 08:14 Makina , Lushnjë

OKAZION Urgjent Renault Scenic

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 13:45 Makina , Tiranë

Shitet urgjent.Okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 11:42 Makina , Tepelenë

Shite urgjent per arsye familjare .

1 800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 17:25 Makina , Durrës

Fiksim

300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 13:06 Makina , Elbasan

Renault Laguna

1 800 EUR Çmimi me zbritje

30 Maj 19:16 Makina , Fier

Shitet urgjent

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 19:55 Makina , Fier

Shitet urgjent

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Renault | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione