Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Alfa Romeo Të gjitha në Shqipëria

Alfa 145 , 2
Alfa 147 , 3
Alfa 156 , 3
Alfa 159 , 1
Alfa 166 , 8
Spider , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 11:32 Makina , Tiranë

Okazion Urgjent

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Korr 15:39 Makina , Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Qer 19:36 Makina , Berat

Shitet urgjent Alfa Romeo 166 !

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Maj 22:03 Makina , Berat

Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 21:38 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 16:32 Makina , Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 20:32 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 15:02 Makina , Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Dhj 17:39 Makina , Berat

Alfa romeo ( shitet urgjent)

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 14:26 Makina , Tiranë

Shitet urgjent Alfa Romeo 156 benzin gaz

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 22:04 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 147 dizel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 09:09 Makina , Kukës

Alfa

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 10:08 Makina , Tiranë

URGJENT!!! Shes ose nderroj Alfa Romeo 156

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 13:13 Makina , Pogradec

Alfa Romeo 156 shitet urgjent

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 18:30 Makina , Pogradec

Alfa Romeo 156

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 18:04 Makina , Tiranë

Alfa Romeo

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 12:56 Makina , Kukës

Alfa romeo cabrio road star

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 12:34 Makina , Tiranë

OKAZION URGJENT Alfa 147 1.9 JTD 03 Super Gjendje

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione