Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 96
Ford , 94
Opel , 89
Fiat , 75
BMW , 45
Renault , 32
Peugeot , 27
Citroën , 23
Smart , 19
Alfa Romeo , 18
Toyota , 14
Volvo , 11
Chrysler , 10
Seat , 10
Land Rover , 10
Hyundai , 10
Nissan , 6
Kia , 6
Škoda , 6
MINI , 5
Jaguar , 5
Mazda , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
Saab , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Shk 09:28 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 02:48 Makina , Tiranë

Super Okazioon Urgjent - Smart Brabus Exlusive

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 16:09 Makina , Tiranë

C class c180 benzin gaz super ekonomik

2 899 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 20:00 Makina , Tiranë

Golf 4 Super ! Shitet Urgjent !!

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 08:36 Makina , Tiranë

Okazion!!!!!!

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 19:06 Makina , Krujë

Toyota Rav4 ngjyra e kuqe viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Shk 10:13 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION - 0677290482

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 10:56 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 11:03 Makina , Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 01:48 Makina , Vlorë

c220 EVO urgjent

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:19 Makina , Berat

SUPER OKAZION 5000 euro BMW SERIA 3 320

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 00:06 Makina , Elbasan

Shitet urgjent

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 22:58 Makina , Tiranë

Gofl 5

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 21:55 Makina , Tiranë

Toyota yaris

2 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 21:25 Makina , Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 19:15 Makina , Elbasan

Makina e perdorur vetem nga nji person .

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 15:24 Makina , Krujë

Shitet urgjent

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 09:08 Makina , Pogradec

Shitet lpg urgjent

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Jan 21:05 Makina , Vlorë

C220 2004(evo) urgjent 3400€

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 21:10 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 Urgjent

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 14:36 Makina , Vlorë

Shitet urgjent 1200€

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 14:22 Makina , Fier

Okazion !!!!!!! Shitet urgjent makina!

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 14:18 Makina , Durrës

okazion per dy dite

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 16:46 Makina , Shkodër

EVO

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 17:48 Makina , Tiranë

Shitet urgjent Fiat idea

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 08:55 Makina , Tiranë

TOURAN 1.9 AUTOMAT OKAZION!!!

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 13:44 Makina , Tiranë

OKAZION URGJENT!!! Hyundai Tucson

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:31 Makina , Tiranë

OKAZIONN 1500€

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 220 Super Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 11:02 Makina , Fier

shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 21:51 Makina , Lushnjë

Audi A3

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 13:16 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 15:53 Makina , Tiranë

Pasat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 18:52 Makina , Berat

E CLASS 220 OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 16:00 Makina , Durrës

SHITET URGJENT E 220 manual

2 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 10:52 Makina , Sarandë

opel corsa okazion

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 15:02 Makina , Tiranë

Okazio shitet fiat idea 1.4 gaz benzin 170000 km

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 18:20 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 13:11 Makina , Durrës

Nissan Micra

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 03:23 Makina , Tiranë

shitet benxi 220 urgjent ? ndrrohet

15 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Dhj 17:59 Makina , Berat

Shitet Urgjent Audi A6 1.8 Turbo benzin gaz

250 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 21:08 Makina , Sarandë

Shitet urgjent E-class EVO automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Dhj 21:00 Makina , Sarandë

Shitet urgjent E-class EVO automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Dhj 20:47 Makina , Tiranë

Super okazion A5 3.0 300hp dhe cls 320

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 19:59 Makina , Tiranë

**OKAZION**SHITET URGJENT 2300EURO i padiskutueshen

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:28 Makina , Tiranë

Golf 4 1.9Tdi Okazionnnn

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 21:12 Makina , Durrës

Shitet urgjent

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 13:27 Makina , Tiranë

Golf 5 atomat

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 13:16 Makina , Tiranë

!!SUPER OKAZION!! BMW 320 AUTOMAT 2008 SHITET-NDRROHET

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione