Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Ford Të gjitha në Shqipëria

Fiesta , 18
Focus , 48
Fusion , 7
Galaxy , 4
Ka , 2
Kuga , 2
Mondeo , 7
Ranger , 3
S-Max , 1
Tourneo , 1
Transit , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Ford | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Gush 10:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

��!!!!!!...Shitet Urgjent…!!!!!!��

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 20:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 20:04 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 17:27 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

SHITET Ford fusion 1.6 nafte. OKAZION

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 21:21 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 09:53 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 09:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 12:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Urgjent...

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 13:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 10:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gramsh

Ford focus

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 17:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 19:46 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 19:42 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 11:26 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 15:37 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet ford fiesta urgjent

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 21:14 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 15:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Gush 23:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Sarandë

Shitet Urgjent Ford Fiesta 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 11:11 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga shum ne gjendje te mire se e re

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Pri 11:36 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

SHITET AUTOMJET TIP FORD RANGER

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Mar 18:36 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Shitet urgjent 2.7 lek i diskutueshëm

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 10:05 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion

1 700 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 13:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

ford focus

950 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 21:45 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Vlorë

FORD FUSION 1.4 TDCI SHITET URGJENT

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 18:42 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet urgjent

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 14:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus benzin SHITET URGJENT

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 21:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 18:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

URGJENT FORD FOCUS

16 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:05 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

������OKAZION������

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 01:51 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Fier

���� OKAZION���� Shitet Ford

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 17:38 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

OKAZION shitet urgjent

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 15:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZIONN 1500€

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 11:02 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Fier

shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 10:06 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shtitet ford focus urgjent

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 10:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

URGJENT OKAZION!!!!!

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 10:11 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

ford galaksi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 09:11 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Shitet Urgjent Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 14:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

okazion shifet urgjent

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Dhj 14:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

okazion shitet urgjent

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Tet 18:58 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Fier

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 13:36 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Okazion Ford FIesta 1.4 Benzine 2005 91545km

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Gush 08:43 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 22:11 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 12:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Shitet Ford per arsye emigrimi urgjent

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 12:21 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Whiter Ford arsye emigrimi urgjent

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 18:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Urgjent

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 18:13 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tepelenë

Okazion Ford Fusion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 08:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

U shittttt

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 11:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

OKAZION SHES FORD FOCUS 1.6 TDCI 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 08:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Shitet urgjent

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Ford | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Urgjent në kategorinë Makina | Audi | Q7
  • Urgjent në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • Urgjent në kategorinë All Category
  • urgjent* në kategorinë Apartamente
  • Urgjent në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • urgjent* në kategorinë Apartamente
  • urgjent në kategorinë Shtëpi
  • Urgjent në kategorinë Makina | Land Rover
  • Urgjent në kategorinë Makina
  • Urgjent në kategorinë Shitja me shumicë/Mall

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione