Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 106
Ford , 96
Opel , 94
Fiat , 81
BMW , 46
Renault , 34
Citroën , 32
Peugeot , 26
Toyota , 19
Smart , 19
Alfa Romeo , 18
Volvo , 14
Seat , 12
Land Rover , 11
Hyundai , 11
Chrysler , 9
Škoda , 7
Kia , 6
Nissan , 5
MINI , 5
Jaguar , 5
Lancia , 5
Chevrolet , 4
Mazda , 3
Suzuki , 3
Daewoo , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Saab , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Nën 18:57 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 cdti

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 20:09 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 08:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

Urgjent!!

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 19:36 Makina  ·  Tiranë

Kerkoj renault.scenik rx4

04 Nën 15:17 Makina  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Durrës

Hyundai coupe

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 13:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

Shiter urgjent , c220

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 19:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 09:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Fier

Vw sharan

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 14:15 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet urgjent

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Librazhd

Urgjent Shitet Merceds Benz E Class 220 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 12:49 Makina  ·  Peugeot  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion urgjent shitet pezho

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Tet 01:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 4

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 10:02 Makina  ·  Opel  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 09:58 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 09:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 16:16 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Fier

Rav 4 urgjent super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Tet 15:26 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Korçë

URGJENT!!!! FIAT PUNTO 1.4 GT TURBO 1998 ORIGINAL

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 21:41 Makina  ·  Volvo  ·  V70  ·  Vlorë

Shitet volvo v70 urgjent !!!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 12:04 Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Sarandë

A6 quattro Super okazion

1 200 EUR Çmimi me zbritje

01 Tet 12:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

shitet urgjent

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 12:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Okazion per 48 ore

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 17:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

��Shitet urgjent C200��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:43 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Shitet urgjent okazion audi a6 2.0 nafte viti 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 00:55 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

OKAZION urgjent Audi A6 3.0 tdi FULL

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 11:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Durrës

shutet c-clas 2.3

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 14:06 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

OKAZION urgjent Audi A6 3.0 tdi FULL

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 22:45 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

‼️Shitet Urgjent❌ ��Nissan X- Trail��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 21:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

‼️Shitet Urgjent‼️ �� VW Sharan��

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 17:44 Makina  ·  MINI  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

SHITET URGJENT

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 14:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes Benz Okazion vetem sot !?

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 17:23 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET URGJENT ( PER ARSYE EKONOMIKE )

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:52 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET URGJENT ( PER ARSYE EKONOMIKE )

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 05:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Shitet urgjent

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 17:03 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Okazion Kia sportage 2.0 gaz benzin automatik

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 12:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz E300 7G 2008 - TOP - URGJENT

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 14:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

SHITET URGJENT!!MERCEDES BENZ C-CLASS

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 12:02 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

Chevrolet captiva 4x4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Shitet urgjent super Evo

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 18:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vlorë

Urgjent!!okazion polo 2010 1.6 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 18:47 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Elbasan

"Okazion"

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 22:06 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Berat

Shitet urgjent arsye familjare

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 18:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Lushnjë

Urgjent !!!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Okazion

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 10:33 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi a4 urgjent

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet urgjent.

130 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
27 Korr 13:12 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Elbasan

Shitet Urgjent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 21:04 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

URGJENT!!!!!!!!!OKAZION DHE 2 JA E, ARSYE EMIGRIMI

2 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Korr 08:02 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Okazionnn okazionnn urgjentee

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet urgjent

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 01:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

URGJENT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione