Publikuar: Tet 30 2020 02:15

Shitet urgjent

EUR

EUR
Publikuar: Tet 30 02:15
Shikime: 5
Audi a4-2005-2.0-naftë,s-line 140ps e blerë ne Zvicer.Ekonomike dhe ne gjendje shumë te mirl.Ka 182000 km e regjistruar deri ne korrik 2021.Çmimi mund te negociohet!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692694774

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione