Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 404
Aixam , 91
Alfa Romeo , 1519
Alpina , 59
Artega , 37
Audi , 35822
BAIC , 29
Bentley , 51
BMW , 21123
Brilliance , 10
Bugatti , 37
Buick , 22
Cadillac , 179
Chevrolet , 1504
Chrysler , 598
Citroën , 4940
Corvette , 21
Dacia , 247
Daewoo , 37
Daihatsu , 137
DeTomaso , 4
Dodge , 397
Ferrari , 42
Fiat , 9975
Ford , 22861
GMC , 65
Great Wall , 61
Grecav , 6
Honda , 763
Hummer , 115
Hyundai , 3683
Infiniti , 80
Isuzu , 91
Jaguar , 722
Jeep , 1296
Kia , 1253
Koenigsegg , 11
KTM , 33
Lada , 10
Lancia , 1111
Land Rover , 5442
Landwind , 4
Lexus , 114
Lifan , 12
Ligier , 3
Lincoln , 110
Lotus , 3
Maserati , 113
Maybach , 15
Mazda , 1277
Mercedes-Benz , 86995
MG , 39
MINI , 925
Mitsubishi , 1432
Morgan , 5
Nissan , 4411
NSU , 8
Opel , 11138
Peugeot , 5369
Piaggio , 49
Plymouth , 1
Pontiac , 11
Porsche , 2105
Proton , 6
Renault , 4704
Rover , 304
Saab , 188
Seat , 2247
Škoda , 1903
Smart , 3134
Spyker , 1
Ssangyong , 376
Subaru , 148
Suzuki , 859
Talbot , 2
Tata , 111
Tesla , 29
Toyota , 13843
Trabant , 3
TVR , 37
UAZ , 7
VW Volkswagen , 56214
Volvo , 3762
Wartburg , 6
Wiesmann , 6
Yugo , 29
Zastava , 45

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 06:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 09:11
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 D ,VITI 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:23
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Renault Scenic 2016 �� AUTO PENTA ��

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2009 ZVICRA

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:42 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert Tepee  ·  Tiranë

���� PEUGEOT 2.0 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

���� FORD TRANSIT CONNECT 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA ME DOGAN TE

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 6 benzin/gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:42 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

❌Automat ❌

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:41 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER 1.3 NAFT 2012 NDERROHET

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:41 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:41 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 25TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:39 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Fier

Shitet Renault Megane viti 2012 me motorr 1.5 dci

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

E Klas Benzin+Gaz

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:39 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota Auris 1,4 diesel 2008

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes c180 kompressor benzin gas viti 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:37 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 BENZIN GAZ 3.0 AUTOMAT 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez Benz C220

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:37 Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Tiranë

Shitet Toyota iQ 1.3 benzine automat.Super Gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:37 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET..Toyota auris 1.4 diesel D4D.(SUPER MJET)

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:35 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjirokastër

Okazion Audi A6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedez Benz B class 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Viti 2008 Automat sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedez Benz S 350

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra - 2011 - 1.7 Nafte - Gjendje Perfekte

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�� Volkswagen Golf 7��

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:34 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 2016 2.0 TDI QUATTRO

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

12 990 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:34 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Viti 09 sapo ardhur nga zvicra dogan e paguar gati per targa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:34 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS , 2006 , 3300 EURO , CEL: 0692126959

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Benz E Class 220 cdi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

5 840 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:34
Linku:
Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

shitet

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:34
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅SHITET GOLF 7 VITI 2015 FULL PANORAME✅

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅Shitet GOLF 6 R-LINE FULL✅

770 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW JETTA 2019 �� AUTOMAT - GJENDJE PERFEKTE

13 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKWAGEN JETTA 2015 2.0 TDI BLUE MOTION

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

BENZ E250 CDI 4 MATIC, 2014 , GJENDJE PERFEKTE

13 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:33 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY 2.0 TDI MANUAL 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

��BENZ GLK 250 CDI, AUTOMAT, FULL OPTION

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:32 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Durrës

✅Shitet Hyundai I30 FULL PANORAME✅

770 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 07:32 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

Reno Koleos, Automat, 2010, Nafte, Cel: 0692126959

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione