Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A4 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A4 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Korr 14:25
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 viti 2009 Automat. 2.0 Dizel

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:15
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

������Okazion A4 Look S Line Sapo Targuar

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar

Sot 06:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

SUPER OKAZION shitet audi a4 2009 2nafte

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:05 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Dje 23:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A 4/FURNIZIMI I SAPO ARDHUR

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4 2.5 nafte

3 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

❌️OKAZION❌️Audi A4 S Line Quatrro 2.0 Tdi

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:48 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0Tdi 2013

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 MANUAL NAFTE VITI 2005 ... SUPER OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

����SHITET AUDI A4 NAFTE.0686006066

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

����SHITET AUDI A4*0686006066.

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4 2.0 nafte automat okazion

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

***Audi A4 2.0 TDI Automat -10 super gjendjeee***

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 20:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

❌ Disqe Goma Shehu ❌ Te Reja Dhe Te Perdorura

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:34 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

❌ A4 Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ Audi me qera/ / Rinas car rental

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Avant sport viti 2006 look S-Line disqe 18 nafte

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S-LINE 2016

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4--2010--QUATRO

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2013 naft 2.0 Automat 11800 euro okazion

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:03 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2014 naft 2.0 KM 109 Automat 12500 euro

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:37 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2012 SHITET OSE NDROHET ME AUDI A6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:39 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet Audi A4 2.0 TDI, 2013

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4, 2.0, 2008, nafte

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:03 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi a4 2.7 nafte

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:02 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 TDI Automat

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 TDI Automat

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 TDI Automat

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:48 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Prestige

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

makina me qera

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:15 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

������Okazion A4 Look S Line Sapo Targuar

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:55 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

SHITET cmimi i diskutueshem

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:45 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Quattro 2.0 Nafte 2013 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:07 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

����SHITET AUDI A4 LOOK S,LINE NGA FABRIKA QUATTRO.

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:02 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet Audi A4 2.0 TDI kamio 7G, Quattro viti 2013 63,000 km

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 10:25 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi a4 naft 2.0 me 136 mij km

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:45 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion 3900€ padiskutushem

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:11 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Viti 2003 Benzine Automat

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 S-LINE QUATTRO 2.0 DIESEL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 TDI Quattro 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 TDI 2012

11 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 Automat 2.0 TDI super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A4 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione