Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 107
Ford , 97
Opel , 95
Fiat , 80
BMW , 48
Renault , 35
Citroën , 32
Peugeot , 26
Toyota , 20
Alfa Romeo , 19
Smart , 19
Volvo , 14
Seat , 12
Land Rover , 12
Hyundai , 11
Chrysler , 9
Škoda , 7
Kia , 6
Nissan , 5
MINI , 5
Jaguar , 5
Lancia , 5
Chevrolet , 4
Mazda , 3
Suzuki , 3
Daewoo , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Acura , 2
Saab , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 12:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

Shitet benc okazion

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 09:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E KLASS 2018 super OKAZION

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 20:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Jan 01:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

c220 EVO urgjent

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 18:47 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Elbasan

"Okazion"

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 18:36 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Shitet urgjent 2.7 lek i diskutueshëm

3 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 12:43 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

u shit flm merrjep

4 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 14:05 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC 60 OKAZION Urgjent

11 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 22:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Korçë

Benz E 250

15 LEK

20 Shk 13:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Radi navi gps

100 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kukës

benz w123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 21:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet okazion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Super OKAZION URGJENT C Class 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 08:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Tiranë

OKAZION !!!

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Korr 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A class A180 diesel 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Korr 15:46 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Tiranë

SUPER OKAZION !!!!

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Super okazion!!!!!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Librazhd

Piste Vrapi Dhe Biciklete

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Nën 23:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Durrës

mercedes w123

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 15:39 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Qer 12:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Qer 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Kërkoj makinë automat, nafte, deri në 1 milion lek.

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 20:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Qer 20:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Durrës

Kerkoj makine automat nafte deri ne 1 milion lek

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 06:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Sarandë

Shitet Urgjent Audi A6 Okazjon

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 10:56 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet urgjent

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 21:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

C220 2004(evo) urgjent 3400€

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Berat

Shitet ML 280 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 09:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

SHITET URGJENT !!!

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Lushnjë

MERCEDES BENZ ML 320 4 matic

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Lushnjë

mercedes benz ml 320 4 matic

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 14:37 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Urgjent

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 14:29 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Urgjent

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 09:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

urgjent shiten disqe sportive okazion

160 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:13 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Durrës

Okazion

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 05:14 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Shitet Urgjent!

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 17:20 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

okazion!!!!!!!!!!!!!!! toyota jaris

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 07:47 Makina  ·  Seat  ·  Arosa  ·  Mat

shitet urgjent super gjendje

600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 09:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Bulqizë

Benz 190 PA letra shitet urgjent

700 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 12:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjirokastër

Shitet golf 3 B/G URGJENT

750 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 15:21 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Durrës

shes peugeo urgjent ....okazion

800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione