Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

urgjent | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 96
Ford , 93
Opel , 90
Fiat , 74
BMW , 44
Renault , 32
Peugeot , 27
Citroën , 24
Smart , 19
Alfa Romeo , 18
Toyota , 14
Chrysler , 10
Seat , 10
Land Rover , 10
Hyundai , 10
Volvo , 9
Nissan , 6
Kia , 6
Škoda , 6
MINI , 5
Jaguar , 5
Mazda , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
Saab , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent All | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 05:39 Makina , Tiranë

C klas okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 20:39 Makina , Tiranë

❌️ SHITET URGJENT VW Passat❌

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 21:52 Makina , Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë deri në 500 mijë lekë.

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Jan 21:52 Makina , Durrës

Kërkoj të blej një makinë deri në 500 mijë lek të vjetra.

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Jan 17:53 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 22:39 Makina , Tiranë

OKAZIONNNN X5 BMW SHITET URGJENT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 08:04 Makina , Durrës

urgjent sot 9000€ 0684458555 Vario 814 viti 2002

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 15:51 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 17:27 Makina , Fier

SHITET Ford fusion 1.6 nafte. OKAZION

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 13:17 Makina , Kukës

citroen berlingo me friz

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 10:58 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Pastrim Kimik “JUSRA”

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 21:21 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 21:01 Makina , Kukës

okazion shitet urgjent

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 09:53 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 09:46 Makina , Durrës

Urgjent...

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 12:16 Makina , Durrës

Urgjent...

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 23:02 Makina , Durrës

mercedes w123

1 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 13:42 Makina , Tiranë

OKAZION

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 09:21 Makina , Tiranë

Porche Cayenne full GTS SPORT 2014 4.8 benzin OKAZION!!!!!

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Nën 20:02 Makina , Shkodër

Shitet urgjent, Opel Vectra

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 22:51 Makina , Fier

audi 80cc b2

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 13:09 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 12:52 Makina , Tiranë

A class okazion !!!

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 10:33 Makina , Gramsh

Ford focus

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 17:14 Makina , Fier

E class

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 10:47 Makina , Elbasan

Shitet urgjent Super gjendje!!

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Gjendje: I ri
Online
16 Tet 10:07 Makina , Fier

E class

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 17:13 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 12:12 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent Mercedez Benz Avangard 2008

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 18:32 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 12:32 Makina , Gjirokastër

Shitet golf 3 B/G URGJENT

750 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 19:11 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 07:22 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 07:25 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 17:12 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 19:46 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 19:42 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 11:26 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 15:37 Makina , Durrës

Shitet ford fiesta urgjent

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 21:14 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 15:27 Makina , Durrës

Shitet urgjent ford fiesta

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 11:32 Makina , Tiranë

Okazion Urgjent

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 22:38 Makina , Vlorë

Volkswagen Lupo 1.4

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 16:06 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 10:11 Makina , Berat

benz

3 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 10:11 Makina , Berat

benz

3 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 20:37 Makina , Berat

SHITET URGJENT ME CMIM SUPER

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 20:13 Makina , Berat

Shitet urgjent Mercedes Benz E320 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 12:41 Makina , Vlorë

Bmw e60 525d

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 10:44 Makina , Tiranë

Okazion!!!

18 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | All | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Urgjent in category Makina | Audi | Q7
  • Urgjent in category Makina | VW Volkswagen | Touran
  • Urgjent in category All Category
  • urgjent* in category Apartamente
  • Urgjent in category Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • Urgjent in category Makina | Land Rover
  • urgjent in category Shtëpi
  • Urgjent in category Makina
  • Urgjent in category Shitja me shumicë/Mall
  • urgjent in category Makina | VW Volkswagen | Golf

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information