Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Audi Të gjitha në Shqipëria

80 , 2
A2 , 2
A3 , 23
A4 , 31
A5 , 4
A6 , 23
A8 , 4
Allroad , 1
Q3 , 1
Q5 , 1
Q7 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Audi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Tet 22:51 Makina , Fier

audi 80cc b2

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 19:02 Makina , Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë AUTOMAT, deri në 1100 euro

11 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 20:57 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 20:57 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 20:55 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 20:52 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:52 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:44 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:39 Makina , Durrës

Okazion 3500 euro, Automat, 1.9 nafte TDI e kuqe.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 22:36 Makina , Sarandë

Shitet urgjent Audi A5S 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 19:34 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 06:27 Makina , Sarandë

Shitet Urgjent Audi A6 Okazjon

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 06:18 Makina , Durrës

Okazion

1 400 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 15:14 Makina , Durrës

Shitet urgjent okazion 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 07:44 Makina , Fier

Urgjent

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:31 Makina , Fier

URGJENT

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 09:29 Makina , Sarandë

《《《okazion per arsye emigrimi 》》》

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 08:18 Makina , Librazhd

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 16:38 Makina , Dibër

Audi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 01:40 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9 Nafte 2500€

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 09:55 Makina , Vlorë

OKAZION !!!!

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:10 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 Urgjent

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 21:51 Makina , Lushnjë

Audi A3

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 17:59 Makina , Berat

Shitet Urgjent Audi A6 1.8 Turbo benzin gaz

250 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 20:47 Makina , Tiranë

Super okazion A5 3.0 300hp dhe cls 320

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 14:15 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 12:04 Makina , Sarandë

A6 quattro Super okazion

1 200 EUR Çmimi me zbritje

28 Sht 09:43 Makina , Fier

Shitet urgjent okazion audi a6 2.0 nafte viti 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Sht 00:55 Makina , Fier

OKAZION urgjent Audi A6 3.0 tdi FULL

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 14:06 Makina , Fier

OKAZION urgjent Audi A6 3.0 tdi FULL

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 17:23 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT ( PER ARSYE EKONOMIKE )

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:52 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT ( PER ARSYE EKONOMIKE )

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 22:06 Makina , Berat

Shitet urgjent arsye familjare

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 10:33 Makina , Durrës

Audi a4 urgjent

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 08:02 Makina , Fier

Okazionnn okazionnn urgjentee

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 01:35 Makina , Tiranë

URGJENT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 11:32 Makina , Tiranë

shitet urgjent Q7 3.0 tdi

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:10 Makina , Kukës

Bilardo

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 15:25 Makina , Lushnjë

shitet urgjent

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:46 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0TFSI Quattro Prenium Plus

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 10:41 Makina , Tiranë

Shitet URGJENT Audi A4 2.0TFSI Quattro Prenium Plu

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 14:31 Makina , Vlorë

OKAZION Audi A3

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:43 Makina , Korçë

Audi A4 2.7 nafte 2006 super okazion vetem 3500e

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 19:56 Makina , Tiranë

Audi Q5 2013, S-line

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 08:46 Makina , Tiranë

Audi Q3 2.0 TDI quattro

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 08:00 Makina , Tiranë

Audi A6

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 14:58 Makina , Tiranë

OKAZION Audi A4 2.0T Quattro Prenium Plus

8 800 EUR

19 Korr 20:27 Makina , Lezhë

Okazinnnn Audi A6

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Audi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione