Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 96
Ford , 94
Opel , 89
Fiat , 75
BMW , 45
Renault , 32
Peugeot , 27
Citroën , 23
Smart , 19
Alfa Romeo , 18
Toyota , 14
Volvo , 11
Chrysler , 10
Seat , 10
Land Rover , 10
Hyundai , 10
Nissan , 6
Kia , 6
Škoda , 6
MINI , 5
Jaguar , 5
Mazda , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
Saab , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Korr 08:02 Makina , Fier

Okazionnn okazionnn urgjentee

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 17:47 Makina , Durrës

Shitet urgjent

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 01:35 Makina , Tiranë

URGJENT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 08:19 Makina , Tiranë

Shitet furgon

8 EUR Çmimi me zbritje

06 Korr 23:00 Makina , Tiranë

URGJENTE !! FIAT PUNTO

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 16:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 220 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 13:42 Makina , Tiranë

Super okazion

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 13:42 Makina , Fier

Shitet urgjent S class

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 23:33 Makina , Tiranë

Shes KIA RIO URGJENT!!!!

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 07:08 Makina , Tropojë

Urgjent shitet Opel Meriva 1.7 CDTI

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 11:33 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 13:28 Makina , Korçë

Shitet SUPER OKAZION MINI COOPER S

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 11:32 Makina , Tiranë

shitet urgjent Q7 3.0 tdi

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 23:34 Makina , Durrës

Shitet urgjent!!! Super OKAZION 6000€

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 12:04 Makina , Sarandë

Shitet Volkswagen Caddy 1.9 4300€

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 01:12 Makina , Durrës

okazion shitet urgjent per arsye emigrimi

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 15:42 Makina , Tropojë

Urgjent shitet Opel Meriva 1.7 CDTI

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 22:46 Makina , Tiranë

VW GOLF SUPER GJENDJE LETRA PER 1 VITE EKONOMIKE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 09:57 Makina , Tiranë

Urgjent okazion

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Maj 08:09 Makina , Durrës

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Maj 09:37 Makina , Tiranë

C220 Shitet urgjent

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 19:42 Makina , Tiranë

URGJENT SMART FORFOUR SHITET NDERROHET

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 16:28 Makina , Tiranë

Renault (Familjare) - 1500 Euro - URGJENT

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 11:20 Makina , Durrës

Okazion fiat punto 4 porta

10 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 08:37 Makina , Durrës

Urgjent vetem per sot dhe neser

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 18:23 Makina , Durrës

Shtite pastat urgjent cmimi 4800 diskutushem

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 08:20 Makina , Kavajë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 12:52 Makina , Durrës

Shitet urgjent

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 12:41 Makina , Durrës

Fiat punto Okazion

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 12:00 Makina , Tiranë

Urgjent E class automat 220 nafte

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 09:02 Makina , Tiranë

Urgjent !! E class 220 cdi , 4900€ .. okazion...

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 15:48 Makina , Tiranë

shitet makia urgjent

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 18:56 Makina , Durrës

Peugeot 307

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:18 Makina , Mat

Mercedes Benz Alnglez c200 Urgjent

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 14:45 Makina , Durrës

okazionn!!!!!!

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:06 Makina , Elbasan

Shitettttttttttt urgjent

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:06 Makina , Tiranë

Shtitet ford focus urgjent

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:10 Makina , Durrës

VW Touran

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 21:04 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.7 CdTi ,Urgjent !

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 10:47 Makina , Tiranë

URGJENT OKAZION!!!!!

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 20:17 Makina , Fier

Mercedes 220C klas

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:28 Makina , Tiranë

Shes makinen

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Mar 21:01 Makina , Pogradec

Mercedez-benz

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 11:49 Makina , Krujë

SHITET MERCEDEZ BENZ CMIM OKAZION C 180

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 01:04 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET URGJENT

1 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 10:11 Makina , Tiranë

ford galaksi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 23:40 Makina , Tiranë

shitet evo 280 full avangard

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:44 Makina , Tiranë

Jeep dizel

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 21:21 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione