Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Opel Të gjitha në Shqipëria

Agila , 2
Astra , 14
Corsa , 15
Insignia , 1
Kadett , 1
Meriva , 4
Movano , 1
Omega , 1
Tigra , 2
Vectra , 40
Zafira , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Opel | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Nën 20:02 Makina , Shkodër

Shitet urgjent, Opel Vectra

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 16:06 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 22:57 Makina , Tiranë

Shitet opel corsa

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 20:29 Makina , Durrës

Okazion çmimi fundit 1300 euro, Automat. 0683602564

13 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 18:58 Makina , Durrës

Okazion çmimi fundit 1300 euro, Automat. 0683602564

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 17:24 Makina , Durrës

Okazion 1300 euro, Automat. 0683602564

13 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 17:21 Makina , Durrës

Okazion çmimi fundit 1300 euro, Automat. 0683602564

13 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 17:19 Makina , Durrës

Okazion 1300 euro, Automat. 0683602564

13 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 17:19 Makina , Durrës

Okazion 1300 euro, Automat. 0683602564

13 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 17:15 Makina , Durrës

Okazion 1300 euro, Automat. 0683602564

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 17:12 Makina , Durrës

Okazion 1300 euro, Automat. 0683602564

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 16:23 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 16:21 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 14:47 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 14:47 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 14:44 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 13:04 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 13:04 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 12:17 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 12:17 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 11:13 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 11:09 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 11:07 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 10:20 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 10:20 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 10:16 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 10:16 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 10:12 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 10:12 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 10:08 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 22:55 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 22:52 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 21:40 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 21:40 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 21:37 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 21:37 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 21:34 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 21:34 Makina , Durrës

Okazion 1400 euro, Automat. 0683602564

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Tet 13:11 Makina , Korçë

Opel

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 17:27 Makina , Tiranë

Urgjent OPEL ASTARA 1.7 MANUAL 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 22:10 Makina , Tropojë

Shes urgjent kadetin

170 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 09:08 Makina , Pogradec

Shitet lpg urgjent

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Dhj 13:16 Makina , Tiranë

Shitet Urgjent

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 10:52 Makina , Sarandë

opel corsa okazion

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:27 Makina , Tiranë

⚡️⚡️ OKAZION ⚡️⚡️

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 18:57 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 cdti

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 19:49 Makina , Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 10:02 Makina , Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 09:58 Makina , Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 09:52 Makina , Kukës

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Opel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione