Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Berat

Audi , 5
Volvo , 4
BMW , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Pri 07:14 Makina , Berat

SUPER OKAZION SHITET URGJENT VOLVO V 70 2300 EURO

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 23:41 Makina , Berat

SUPER OKAZION SHITET URGJENT VOLVO V 70 2300 EURO

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 23:39 Makina , Berat

SUPER OKAZION SHITET URGJENT VOLVO V 70 2300 EURO

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 13:11 Makina , Berat

SUPER OKAZION SHITET URGJENT VOLVO V 70 2300 EURO

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 22:04 Makina , Berat

Shitet golf 4 1.9 urgjent 1700

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 15:58 Makina , Berat

Shitet Urgjent Mercedes Benz C300

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 10:11 Makina , Berat

benz

3 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 10:11 Makina , Berat

benz

3 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 20:37 Makina , Berat

SHITET URGJENT ME CMIM SUPER

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 20:13 Makina , Berat

Shitet urgjent Mercedes Benz E320 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 19:36 Makina , Berat

Shitet urgjent Alfa Romeo 166 !

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Maj 22:03 Makina , Berat

Alfa Romeo

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 21:38 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Jan 16:32 Makina , Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 20:32 Makina , Berat

Alfa Romeo 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 15:02 Makina , Berat

Alfa 166

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Dhj 17:39 Makina , Berat

Alfa romeo ( shitet urgjent)

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 11:59 Makina , Berat

Urgjent vetem sot 1800€

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 19:19 Makina , Berat

SUPER OKAZION 5000 euro BMW SERIA 3 320

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 18:52 Makina , Berat

E CLASS 220 OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 17:59 Makina , Berat

Shitet Urgjent Audi A6 1.8 Turbo benzin gaz

250 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 22:06 Makina , Berat

Shitet urgjent arsye familjare

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 08:09 Makina , Berat

Shitet ML 280 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:02 Makina , Berat

Urgjent

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 00:13 Makina , Berat

Shitet okazion per 3 dite

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 21:32 Makina , Berat

Shitet urgjent

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 17:27 Makina , Berat

SHITET MERCEDES E 220

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 05:15 Makina , Berat

Audi

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Sht 18:45 Makina , Berat

Urgjent Seat Ibiza Cupra 1.9 TDI

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 10:11 Makina , Berat

Shitet urgjente

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 14:01 Makina , Berat

URGJENT Okazion Audi A6 dizel

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:26 Makina , Berat

VW Polo benzin

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 14:40 Makina , Berat

Urgjent C220 AUTOMAT

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 21:32 Makina , Berat

BMW 735I benzin gaz urgjent

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 17:07 Makina , Berat

shitet per arsye emigrimi urgjent.

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 09:38 Makina , Berat

Urgjent Jaguar S-type 4.0 sport -03

4 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Mar 11:51 Makina , Berat

Audi 80

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione