Publikuar: Maj 07 2022 05:46

Viti 2007. OKAZION: 1400 euro, manuale. Në gjendje perfekte

EUR

Publikuar: Maj 07 05:46
Shikime: 1
OKAZION: për arsye emigrimi.
Shitet urgjent ( 1400 euro )
Shitet Fiat siecento, viti 2007, manuale.
NË GJENDJE PERFEKTE, MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
Jap garanci për fjalët që shkruaj.
Makina ësht super ekonomike, dhe ka fuqi për malore. Motorr 1.1 benzine.
Me letra të rregullta. Shum e lehtë në përdorim. E përshtatshme për femra.
Çdo gjë që përmban makina ësht funksionale.
Nuk keni nevoj ti vendosni asnjë lek.
Çmimi 1400 euro.

Telefon: 0682605027
Whatsaap: 0682605027
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682605027

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione