Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

frelander 2 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe frelander 2,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj frelander 2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:05 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:18 Dyqani Makina , Tiranë

Land rover FREELANDER 2

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

Bmw seria 7

5 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

Jaguar

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

Autoveture

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 05:05 Makina , Durrës

Land rover frelande

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 01:28 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 01:02 Makina , Tiranë

Shitet land rover frelander td4 okazion����☄️��☄️

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 20:39 Makina , Dibër

goma foristrade 255/85/16

300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 20:55 Makina , Tiranë

Shitet landrover frelander td4 super okazion����

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 00:25 Makina , Durrës

����Land rover frelander 2.2diesel automat����

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 22:18 Makina , Tiranë

Mitsubishi L200

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:11 Makina , Tiranë

LANDROVER 2005 200D 4X4 MANUAL FRELANDER

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 13:50 Makina , Tiranë

Caddy

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 11:40 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 10:34 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 11:17 Makina , Durrës

SHITET CHRYSLER

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 11:06 Makina , Durrës

SHITET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 19:59 Dyqani Makina , Durrës

Shiturrr Land Rover frelander Automatik

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 23:03 Makina , Dibër

Okazionnn!!!!!! C200 sport edition 2005

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:47 Makina , Durrës

Shitet land rover kambio automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 20:55 Makina , Durrës

Shitet land rover kambio automatike

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:50 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007 kambio automat

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 11:45 Makina , Durrës

Shitet land rover 2.2 naft automat

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 19:12 Makina , Durrës

Shitet land rover kambio automatike

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 18:46 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007 automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 11:03 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007 kambio automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:59 Makina , Tiranë

BMW X6 e bere me porosi !

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Shk 04:00 Makina , Durrës

Shitet land rover 2.2 naft automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 21:04 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007 kambio automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 12:58 Makina , Tiranë

shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 19:21 Makina , Tiranë

shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 13:16 Makina , Durrës

LAND ROVER 2.2

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 11:55 Makina , Durrës

Shitet land rover 2.2 naft automat

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 13:58 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007 kambio automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 11:31 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007 kambio automat full

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 20:29 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007 kambio automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 20:45 Makina , Durrës

Shitet land rover viti 2007 kambio automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 00:27 Makina , Tiranë

Okazion shes , land Rover frelander

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Sht 00:27 Makina , Tiranë

Okazion shes , land Rover frelander

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Qer 18:41 Makina , Tiranë

Land rover

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 09:37 Makina , Durrës

Shitet frelander 2 kambio automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 21:16 Makina , Durrës

Landrover

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 01:30 Makina , Berat

Land Rover 4×4 automatic

3 680 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 08:47 Makina , Shkodër

LAND ROVER FRELANDER VITI 2007 AUTOMAT FULL OPSION

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 15:41 Makina , Tiranë

Land rover freelander 2.0 4x4

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 10:17 Makina , Durrës

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 03:25 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 13:34 Makina , Dibër

Shitet&ndrohet land rover 2009 automat me dogan

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj frelander 2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione