Nderrim | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrim,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrim Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:48
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 16:38 ,

���� OOOKAZIOOONNN B KLAS 2014 SHITET OSE NDERROHET����

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:38 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:38 ,

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:38 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:38 ,

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 130.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:34 ,

C 220 Cdi Automat Nafte Sa po ardhe nga ��������

4 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Audi A3 FULL Panorama DSG TDI Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

����Audi A3 SLINE FULL Panorama DSG Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 ,

Honda Civic

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:15 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 140 HP

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:12 ,

AUDI RS6 337KM/H +NDERRIM

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:08 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Dyqani ,

TUCSON AUTOMAT 2.0 NAFT 4x4 FULL OPSIONE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 ,

Renault Modus.1.6.Automat.����

3 595 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:49 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.07.����

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:46 ,

Bmw 750xi 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:46 ,

Opel Astra.(GTC)1.6.Automat.06.����

3 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:46 ,

Porsche Cayenne S 4.8 benzin dhe gaz 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:46 ,

Okazion Jaguar XF 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:46 ,

Okazion Bmw 740d 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:43 ,

Volvo S40

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:28 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:26 ,

Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Dyqani ,

WV GOLF6 . 1.6 NAFTE 2012

6 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:21 Dyqani ,

VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:20 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 ,

Volvo V50

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Toyota Auris 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Golf Plus

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:58 ,

Touran

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:54 ,

Mercedes-Benz ML 350 2015

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:49 ,

BENZ A180 AUTOMATIKE NAFTE 2006 FULL

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

Vw Tiguan Automatike 2.0 GAZ+BENZINE Viti 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:48 ,

BMW X6 2012 - Twin Turbo

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:18 ,

SHITET/NDERROHET - VOLVO S60 2.0 T 2008 BENZINE GAZ

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53 ,

Honda Shitet Nderrohet 1.2l benzine-gaz 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:48 ,

BMW 320D AUTOMATIKE 2007

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:46
Linku:
,

Okazion w212 E300 me gaz.

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:25 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrim | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione