Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nderrimi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3664
VW Volkswagen , 1361
Audi , 1214
BMW , 905
Ford , 530
Land Rover , 301
Opel , 283
Fiat , 230
Renault , 161
Toyota , 151
Peugeot , 150
Citroën , 120
Porsche , 109
Volvo , 95
Nissan , 83
Hyundai , 69
Alfa Romeo , 67
Mitsubishi , 66
MINI , 63
Smart , 61
Jeep , 60
Jaguar , 47
Seat , 45
Mazda , 42
Lancia , 35
Škoda , 33
Chevrolet , 31
Chrysler , 30
Suzuki , 30
Kia , 24
Honda , 23
Cadillac , 14
GMC , 12
Rover , 11
Dodge , 11
Ssangyong , 10
Lincoln , 10
Saab , 10
Hummer , 9
Maserati , 6
Subaru , 6
Isuzu , 3
Piaggio , 3
Dacia , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Lexus , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Grecav , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nderrimi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nderrimi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Qer 16:43
Linku:
Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 OKAZION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X6 nafte vit prodhimi 2018

41 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:15
Linku:
Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3XSLINE 2014 ‼️3.0TDI

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:39
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet CLS 350 CDI Look AMG

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15
Linku:
Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:44 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ ML 350

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:44 Makina , Fier

SHITET BENZ ML 350

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:44 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ ML 350

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:41 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 Makina , Tiranë

FORD FIESTA OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 Makina , Fier

SHITET FORD FIESTA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 Makina , Lushnjë

OKAZION FORD FIESTA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Makina , Fier

SHITET RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:37 Makina , Lushnjë

OKAZION RANGE ROVER EVOQUE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

HUMMER H2 MOTOR 6.0L -06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Makina , Durrës

Caddy 1.9 2008 nderrohet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

��SHITET�� Audi A7 SportBack 3.0 Diesel / Automat/ Quattro

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

TOYOTA FJ-CRUISER -08 OFF-ROAD MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 Makina , Tiranë

HUMMER H2 MOTOR 6.2L -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 Makina , Tiranë

HUMMER H2- PICKUP -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 Makina , Tiranë

HUMMER H2- PICKUP -06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:24 Makina , Tiranë

BMW Seria 5

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:21 Makina , Pogradec

AUDI S5 4.2 V8 FABRIKE CARBON FIBER Full Option M.Nderrimi

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOUAREG OKAZION

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Makina , Fier

SHITET VW TOUAREG

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TOUAREG

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 Makina , Tiranë

R KLAS BENZIN GAZ

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZIN 350 VITI 2012 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:15
Linku:
Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3XSLINE 2014 ‼️3.0TDI

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:15
Linku:
Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Makina , Tiranë

AUDI Q5 OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:05 Makina , Fier

SHITET AUDI Q5

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:05 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI Q5

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:59 Makina , Tiranë

AUDI A6 OKAZION

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:59 Makina , Fier

SHITET AUDI A5

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:59 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI A6

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C400 Biturbo 4Matic

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:43 Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA FE OKAZION

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:43 Makina , Fier

SHITET HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:43 Makina , Lushnjë

OKAZION HYUNDAI SANTA FE

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:40 Makina , Tiranë

PEUGEOT BIPPER OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:40 Makina , Fier

SHITET PEUGEOT BIPPER

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:40 Makina , Lushnjë

OKAZION PEUGOT BIPPER

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34 Makina , Tiranë

FORD KUGA OKAZION

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Makina , Fier

SHITET FORD KUGA

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Makina , Lushnjë

OKAZION FORD KUGA

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 Makina , Vlorë

ML 350 BLUETEC

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:21 Dyqani Makina , Fier

AUDI Q 5. 3.0 NAFTE. AUTOMATIK SUPER SUPER

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:18 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ. ML 350 BLUETEC SUPER

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nderrimi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione