Oferta okazion per Automjete ne SHitje

Gjej njoftime okazion per oferta te ndryshme për makina ne Shitje. Shiko njoftimet për makina nga markat dhe modelet e ndryshme ne shitje okazion. Oferta okazion per Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyot, Ford, Nissan, Opel, Volkswagen dhe shumë të tjera. Kërko njoftime okazion ne MerrJep.al.

27 Shk 14:56
Linku:
,

Renault Megane 2008

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 22:34
Linku:
,

Okazion Mercedes Benz C300 2012 BlackEdion

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:02
Linku:
,

Range Rover Sport 2015 3.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 19:38
Linku:
,

Shitet Renault 1.5 dCi nafte 2002 *OKAZION*

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46
Linku:
,

OKAZION ‼️ Shitet Golf V 1.9, 07/2008 3700 €

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:27 ,

Okazion 3300 € 144 mij km A class

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:27 ,

OKAZION AUDI Q7 S LINE3.0 DIZEL ADEBLU VITI 2014

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:26 Dyqani ,

Citroen XSARA Picasso 1.6 Benzinë+ gas OKAZION!!!!

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 ,

Mercedez Benz EVOMe Dogan OKAZION

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

Okazion:Ford Mondeo Automat viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:25 ,

Mercedez Benz E Klas Me Dogan 6200Euro Okazioon

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

Okazion: Golf 6 1.6nafte 2012 super ekonomik

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:25 ,

Okazion: Benz A Class 2.0 naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:25 Dyqani ,

Okazion!BMW 320-D Letra 1 Vit Navi 06

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline”FULL 08

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Dyqani ,

Fiat Fiorino Qubo 1.3 naftë 2010 OKAZION!!!!!!!

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Titanium”10

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:23 ,

OKAZION 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full Full Full ekstra

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Dyqani ,

OKAZION!!!!! Ford Fusion + 1.4 naftë OKAZION!!!!!

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:22 ,

Fjat 2002 benxin 1.2 Okazion 1450 euro Okazion

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:22 Dyqani ,

OKAZION!!!!!Ford focus 1.6 tdci titanium OKAZION!!!!!!!

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 Dyqani ,

OKAZION. MERCEDES BENZ. B 200 NAFTE SUPER

2 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:21 ,

OKAZION! Ford Focus 2007.Sapotarguar

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:21 Dyqani ,

Okazion!Toyota Corolla 1.6 Gaz-Benzin 04

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Dyqani ,

Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Gaz-Benzine 10

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:20 ,

Okazion !!Audi Q7 3.0 quattro shitet ose ndrrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:20 ,

Okazion. Shitet c class 2.2 motorr evo

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

��OKAZION��

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:18 ,

Okazion

777 777 777 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:18 Dyqani ,

Okazion!Renault Modus Automat 133.000Km!sapoardhur 06

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:15 ,

Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:15 ,

Okazion: Golf 5 viti 2008 4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për njoftime okazion për makina ne shitje? Gjej mijera njoftime Okazion ne MerrJep.al dhe blej makinen ideale per ju.

Gjej njoftime okazion ne MerrJep.al

Eksploro njoftimet okazion ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shiko njoftimet ne MerrJep.al per makina nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyot, Ford, Nissan, Opel, Volkswagen dhe shumë të tjera. Kërko njoftime okazion ne MerrJep.al dhe gjej makinen ideale per ju. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferta okazion per makina ne shitje.

Krijo njoftime okazion per makina

Keni makina qe deshironi te shisni me oferte okazion? Krijo njoftime per makina ne shitje ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin emijera vizitoreve.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione