Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oferta okazion per Automjete ne SHitje


Gjej njoftime okazion per oferta te ndryshme për makina ne Shitje. Shiko njoftimet për makina nga markat dhe modelet e ndryshme ne shitje okazion. Oferta okazion per Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyot, Ford, Nissan, Opel, Volkswagen dhe shumë të tjera. Kërko njoftime okazion ne MerrJep.al.Sot 14:31
Linku:
Makina , Tiranë

�� OKAZION AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO �� ✈️

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:41
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET ❗️OKAZION ❗️

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
02 Tet 13:25
Linku:
Makina , Lezhë

Okazion Mecedes-Benz ML 270, 2600 Euro

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:23
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION!! Peugeot Partner

1 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

⚜️BMW X5 3.5D xDrive 2010 panorame full OKAZION⚜️

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

⚜️VOLVO V40 D2 1.6 NAFTE AUTOMATIK OKAZION⚜️

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:34 Makina , Tiranë

Shitet okazion

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:34 Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.0 Panorama Okazion -12

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

Okazion Audi Q7 S Line 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:34 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Makina , Tiranë

Okazion! Range Rover Sport 3.0 SD V6 Autobiography Dynamic

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:32 Makina , Durrës

Okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30
Linku:
Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:29 Makina , Elbasan

❗️SUPER OKAZION 13.500€ E CLASS 5.5❗️LETRA TE SAPO PAGUARA

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:29 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:29 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:28 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

Okazion X5 M-paket

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

Audi Q7 S-Line , Full , Okazion !!!

33 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:28 Makina , Elbasan

Golf 6 viti 2011 2.0 Nafte Automat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:28 Makina , Korçë

Okazion opel 1.6 benzin Gaz

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina , Sarandë

smart 1800

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:26 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION! 2014 AUDI Q5 2.0 Benzin QUATTRO

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:24 Makina , Durrës

✅ Ford Transit 2011 kamioncine ✅ Okazion Ford Kamjoncine ✅

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Dyqani Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 3.0 FULL OPSION BENZINE 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:22 Makina , Durrës

RANGE ROVER EVOQUE 2013 2.2naft 0683333311

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:21 Makina , Durrës

ford tranzit

5 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:20 Makina , Tiranë

GOLF 7 1.8 TSI 2018 FULL OPSION

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:20 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:18 Makina , Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Makina , Tiranë

Audi Q3

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:17 Makina , Tiranë

Okazion vetem per 2 dite shitet volvo XC60

9 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:16 Makina , Tiranë

SHITET C300 OKAZION❌

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.6 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:15 Makina , Tiranë

PEUGEOT 206 OKAZION 1.4 BENZIN

2 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:15 Makina , Tiranë

GOLF 6 OKAZION 2011 NAFTE 1.6

5 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:12 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 Makina , Lushnjë

Shitet audi a 8 okazion

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 Makina , Tiranë

Okazion BMW

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:10 Makina , Pogradec

M.B AVANTGARDE 2012 2,2D AUTOMAT EUROPE OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 Makina , Fier

E CLASS 350 NAFT 2011 FULL OPSION

14 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 Makina , Durrës

Mercedes E250 cdi okazion

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:10 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:10 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 6+1 vende Nderrohet

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:10 Makina , Durrës

Okazion

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për njoftime okazion për makina ne shitje? Gjej mijera njoftime Okazion ne MerrJep.al dhe blej makinen ideale per ju.


Gjej njoftime okazion ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet okazion ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shiko njoftimet ne MerrJep.al per makina nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, Toyot, Ford, Nissan, Opel, Volkswagen dhe shumë të tjera. Kërko njoftime okazion ne MerrJep.al dhe gjej makinen ideale per ju. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferta okazion per makina ne shitje.


Krijo njoftime okazion per makina


Keni makina qe deshironi te shisni me oferte okazion? Krijo njoftime per makina ne shitje ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin emijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione