Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor kambio | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motor kambio,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motor kambio Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Nën 17:08
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi Q5 full option fund 2015 okazion!!!

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 09:13
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Shitet Benz C200 Viti 2009

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 02:14 Makina , Fier

Mecedess Benz C220

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Yaris

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

BENZ C-CLASS 250 4MATIC

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:43 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet c-max 1.8 Benzine/Gas

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Audi a5 Sportback Automat / Sapo ardhur

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Makina , Vlorë

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:01 Makina , Lushnjë

Toyota

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

AUDI A3 NAFTE

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:01 Makina , Fier

ML350 AMG DIESEL BLUTEC me dogan super full panoram+NDRROHET

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:00 Dyqani Makina , Durrës

Ford kuga

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

VW-Touran 1.9-TDI 6 Marsha Gjermania 2006����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

VW-Golf Plus 1.9-TDI Manual 6-Marsha DE����

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina , Vlorë

Opel Astra 1.7 Naft 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:59 Makina , Fier

MERCEDES BENZ

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

**MB BENZ CLS 320 V6 DIESEL -07 AUTOMAT SUPER GJENDJE***

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:58 Makina , Fier

MERCEDES BENZ W124 CABRIO

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina , Tiranë

RENAULT MODUS BENZINE 1,2i - 2007

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:57 Makina , Fier

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2014 SUPER FULL OPSION

26 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 Naft 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:47 Makina , Kavajë

VW GOLF 5 1.6 BENZINE AUTOMAT

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 Makina , Tiranë

OKAZION!!! HONDA CRV

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:44 Makina , Kavajë

JEEP CHEROKEE 2.8 CRDI LIMITED

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 Makina , Tiranë

Shitet BMW X5

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:25 Makina , Tiranë

Volksvagen golf VI 1.6 benzin - gaz Viti 2009 6500 EUR

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:25 Makina , Fier

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:19 Makina , Tiranë

Cls 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 Makina , Korçë

Shitet makina ne super gjendje iti 2003,Kambio manuale 6+R

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:33 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzin Gaze Viti 2014 Klm 164.000

4 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:30 Makina , Fier

Ford focus

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:18 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:18 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

21 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:49 Makina , Durrës

Volkswagen Tuareg, viti 2008 motor 3.0 naft(pa taks lluksi),

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:42 Makina , Elbasan

�� Shitet Mercedes Benz B-Class 2007 Automat 2.0 Benzine ��

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:42 Makina , Elbasan

�� Skoda Fabia VRS/Line 2011 FULL OPSION 1.4 Automat

5 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:14 Makina , Elbasan

Shitet seat arosa 1.4 automatik 1900 euro I diskutueshem

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:11 Makina , Tiranë

Mercedes C300 benzine-gaz

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motor kambio | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione