Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Smart Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Nën 08:51
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Mercedes A 180 benzine automat 11 Zvicre

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC60 2.4 nafte D4 Automat 13 ������������

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW Passat 2.0 Nafte automat 07 nga ZVICRA ����✔️����

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:20 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 Makina , Durrës

Okazion Ml550 4Matic Amg

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:00 Dyqani Makina , Durrës

Tamburo per ferrari california

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:59 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes S 550L Benzin Gaz 2010

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Dyqani Makina , Durrës

Bmw 750 Li 2009 me letra Mundesi Nderrimi!

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:59 Dyqani Makina , Durrës

Bmw Z4 M40i viti 2021 Mundesi Nderrimi !

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes C220 cdi coupe viti 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Durrës

����SHITET BENZ C 220 CDI ����LOOK 63 AMG

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Durrës

Golf 7 full Option 2.0 diezel viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:58 Dyqani Makina , Durrës

Bmw 750Li 2016

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:55 Dyqani Makina , Durrës

Audi A8 per pjese kembimi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:52 Dyqani Makina , Durrës

Peugeot 207 , 1.4 diezel 2007 okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 350d

33 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:59 Makina , Durrës

Audi Q5 2014 - 2.0T Premium Plus

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:46 Makina , Durrës

Smart for two-v2011-1.0 benzine-Automatike-Super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:58 Makina , Durrës

Okazion !! Bmw X5 3.5 xDrive M Packet

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:40 Makina , Durrës

GOLF 5 PLUS AUTOMATIK ����

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Makina , Durrës

AUDI A4 2.0 BENZIN 2010 S-LINE SUPER GJENDJE

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:01 Makina , Durrës

E 350 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:51 Makina , Durrës

HYUNDAI i30 1.4 NAFT 2016 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:50 Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

4 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:50 Makina , Durrës

R 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:50 Makina , Durrës

ML 350 NAFT 2010 FULL OPSION

9 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:47 Makina , Durrës

Shitet Seat Leon viti 2010. Supergjendje.

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:12 Makina , Durrës

���� BMW Seria 7 Nafte ����

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:33 Dyqani Makina , Durrës

SHITET BMW X6 M 50 D 2021

84 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:12 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 185.000 KM��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:56 Makina , Durrës

Mercedes-Benz Ml350 2014 4matic(LOOK AMG) DISTRONIC+MASAZH

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:43 Dyqani Makina , Durrës

Audi S8 Fabrike Gjendja 10/10 !

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:24 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte automat 6+1 vende Nderrohet

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC60 2.4 nafte D4 Automat 13 ������������

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW Passat 2.0 Nafte automat 07 nga ZVICRA ����✔️����

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:56 Makina , Durrës

BMW X6 M 2018 FULL����

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:46 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:41 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 me dogan Nderrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:39 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte automat nderrohet

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:39 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 Nderrohet

6 749 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 Makina , Durrës

Skoda Oktavia automat super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2008 me dogan nderrohet

5 219 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 Makina , Durrës

E-class 2.2 nafte 2008 Nderrohet

6 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione