Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat passat passat passat passat passat passat passat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 10082
Audi , 269
BMW , 185
Ford , 143
Volvo , 133
Toyota , 93
Opel , 70
Fiat , 55
Land Rover , 36
Peugeot , 36
Renault , 27
Citroën , 25
Nissan , 22
Seat , 22
Smart , 22
Porsche , 18
Alfa Romeo , 12
Škoda , 12
Honda , 11
Hyundai , 10
MINI , 9
Chevrolet , 8
Mazda , 7
Jaguar , 7
Jeep , 7
Ssangyong , 6
Dodge , 6
Lancia , 6
Chrysler , 5
Kia , 5
Hummer , 4
Cadillac , 4
Acura , 4
Saab , 4
Lincoln , 3
BAIC , 2
Suzuki , 2
Bentley , 2
Subaru , 2
Maserati , 1
Proton , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat passat passat passat passat passat passat passat,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat passat passat passat passat passat passat passat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:22
Linku:
Makina , Fier

2014 KIA Cadenza Premium

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 15:32
Linku:
Makina , Durrës

Passat

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:58
Linku:
Makina , Durrës

Passat

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:12
Linku:
Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 TSI R LINE

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:51 Makina , Elbasan

�� Vw Passat CC ��

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:51 Makina , Elbasan

�� Mercedes Cls 320 ��

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:51 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:51 Makina , Elbasan

�� Renault Kangoo ��

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:51 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:51 Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:44 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 MUNDESI NDRRIMI

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 04:40 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2013 AUTOMAT ,MUNDESI NDRRIMI

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:24 Makina , Elbasan

�� Audi A6 ��

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:07 Makina , Tiranë

LINCOLN MKC SUPER FULL 2.0 ECOBOOST

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:07 Makina , Tiranë

JEPET ME QERA 6+1 SENDILE RENT A CAR

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:14 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 Diesel -09

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:06 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:05 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

Passat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:41 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 KOMPRESOR AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:41 Makina , Korçë

AUDI A6 2.4 V6 BENZIN + GAZ AUTOMAT ������

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG Line 2013

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Viti 2015 Full Option

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:01 Makina , Durrës

Passat 2.0 Nafte Automat 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

AUDI A6 2011 3.0 TDI OKAZION 15000 EURO I DISKUTUESHEM

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:37 Makina , Durrës

Ml350 Bluetec

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 Makina , Berat

BMW 325i Benzine Gaz

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 Makina , Lushnjë

Wv passat automat

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:13 Makina , Lushnjë

Wv Passat automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:09 Makina , Lushnjë

Passat 2.0tdi 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Passat 2013 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 11000 €

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Benz Cls Look BRABUS nga zvicra

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Makina , Tiranë

Nissan Altima S

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Touran Automatik

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

SMART FORTWO 1.0 BENZINE START STOP

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0 BENZINE + GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tropojë

Pasaat 1.9 TDI Okazion

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:28 Makina , Pogradec

WRANGLER NAFTE 2014 SUPER GJENDJE

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 Makina , Fier

Passat okazion

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 Makina , Fier

Volswagen passat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Makina , Fier

Passat automatik

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina , Korçë

❌SHITET E350 CDI AMG-LINE/AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:18 Makina , Gramsh

VW Passat 1.9tdi

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:15 Makina , Korçë

❌SHITET E220 CDI/AUTOMAT/236.000 KM❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:15 Makina , Korçë

❌SHITET VW CADDY LIFE 1.9TDI/MANUAL❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Makina , Tiranë

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins.

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

����FORD KUGA 2.0TDCI TITANIUM S 4WD SUPER FULL

17 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

����Mercedes Benz C 220 Nafte Evo Automat Liber Sherbimes

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 Makina , Vlorë

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat passat passat passat passat passat passat passat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione