touran | Durrës | Automjete | Makina

Ford , 5
BMW , 3
Fiat , 3
Toyota , 3
Audi , 2
Nissan , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Opel , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj touran Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:46 ,

Touran 1.9 Naft

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:34 ,

Okazion Ford Focus 1.8 Naft

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:55 ,

Shitet TOURAN 2004 1.9 nafte automat sedilje lekure

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:12 ,

Touran 1.6 Nafte. Viti 2013.Okazio Super makine gjendja shum

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:11 ,

Touran 1.6 Nafte. Okazion Viti 2013. Automatik

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:10 ,

VW TOURAN,AUTOMAT,NAVI,Designo,FULL

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:27 ,

VW TURAN AUTOMATIK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 ,

VW TOURAN AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:50 ,

Ford focus automatik

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

Touran..1.9 nafte. 2999.euro

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

.....touran.....2012.....

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:24 ,

Mercedes Benz C220 AMG line nafte automat 2007

7 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:01 ,

Touran Automat 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:37 ,

Touran 1.9 automat

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:26 ,

Volkswagen Touran 1.9 Diesel. Manuale. 7 vendeshe.

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:36 ,

Touran 1.9 TDI Automatike ����

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:55 Dyqani ,

Vw Touran 2.0 TDI Highline

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:52 Dyqani ,

Vw TOURAN AUTO INGROSSO ����

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:08 ,

TOURAN

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 20:30 ,

Shitet VW Touran e sapo ardhur nga gjermania

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 20:30 ,

Shitet VW Touran e sapo ardhur nga gjermania

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 15:55 ,

VW Touran 1.9 TDI Automatic

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 07:55 ,

VW TOURAN

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 18:47 ,

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 10:41 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:41 ,

��OKAZION VW TOURAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 09:26 ,

Shitet Nderrohet Volkswagen Touran 2010 1.6 Autom

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 17:31 ,

VW Cross Touran

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:03 ,

Okazion citroen c4 picasio 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:02 ,

Shitet Toyota Yaris benzin gaz

2 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 22:44 ,

Bmw seria 1 2006 Manual Super Okazion

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:49 ,

OKAZION Volswagen Touran Nafte 2005 Automat 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:04 ,

Volkswagen touran

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 18:12 ,

Shitet VW Touran 2.0 TDI Highline, DSG

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 15:22 ,

VW TOURAN 1.6 TDI AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 15:21 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 21:13 ,

Touran 1.6 Nafte. Viti 2013. Automatik . Okazion Okazion

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 20:12 ,

Shitet VW Touran Highline 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 15:54 ,

Ford fiesta 2010

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 05:51 ,

TOURAN OKAZION AUTOMAT

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 05:51 ,

TOURAN OKAZION AUTOMAT

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione