Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina te perdorura - Makina Shitet në Shqipëria

Audi , 31
BMW , 15
Ford , 14
Fiat , 12
Toyota , 11
Opel , 10
Peugeot , 6
Seat , 5
Hyundai , 4
Citroën , 4
Renault , 4
Škoda , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Acura , 2
Rover , 2
Honda , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
MG , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina te perdorura,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina te perdorura Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:33
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:33
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz w203 Cmimi 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 09:48 Makina , Tiranë

marim makina te perdorura

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Mar 00:57 Makina , Tiranë

✅ OKAZION 2016 ������24.000 disk

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 00:53 Makina , Tiranë

✅ SUPER OKAZION ✅ 24.000 disk 2016

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 20:22 Makina , Tiranë

GOLF 5 TDI MOTORR 1.9 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 16:30 Makina , Tiranë

Audi S8 4.0TFSI (600HP+) Full Options

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 20:45 Makina , Tiranë

Audi A6 2.0 tfsi

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 16:44 Makina , Fier

Evo 280

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 00:30 Makina , Tiranë

OKAZION���� 24.000 ��

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 00:30 Makina , Tiranë

OKAZION �� 24.000 ��

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 08:45 Makina , Lezhë

Fast Food i Kompletuar

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 22:41 Makina , Elbasan

Isuzu 3.0TD Intercooler D max 2009 hilux, l200 vetshkarkuese

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 22:41 Makina , Elbasan

Fiat Punto Evo 2007 1.3 Nafte Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 10:23 Makina , Elbasan

Per me shum informacion na kontaktoni

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 12:53 Makina , Korçë

Makin Ford Galaxy

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 10:34 Makina , Korçë

Makine Ford Galaxy Sharan

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Dhj 11:52 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E 270

380 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 23:05 Makina , Durrës

Shitet BMW X5,35d,2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 06:24 Makina , Tiranë

W203 Coupe sport edition

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 09:51 Makina , Tiranë

mazda 5

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 16:05 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 13:17 Makina , Durrës

MG Rover

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 20:21 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 10:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI

520 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 16:24 Makina , Durrës

Ford Focus C-Max 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 16:24 Makina , Durrës

Ford Focus C-Max

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 15:04 Makina , Tiranë

ML 350

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 14:46 Makina , Tiranë

Blejm makina per skrap

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 23:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 300 Coupe (63 AMG Look KUNZMAN)

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:40 Makina , Elbasan

Shitet supermjet E240 automat b+g

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 03:07 Makina , Elbasan

blej makin

2 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:24 Makina , Fier

Makina esht full option shum e vecant ne llojin e saj

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:47 Makina , Fier

Passat 2.0 TD

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 14:06 Makina , Fier

Range Rover Evoque Dynamic

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 10:01 Makina , Tiranë

shes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 15:27 Makina , Tiranë

Blej makina te perdorura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 15:27 Makina , Tiranë

Blej makina te perdorura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 17:02 Makina , Tiranë

Blejm makina per pjes dhe me letrra

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Pri 21:52 Makina , Tiranë

Blejme makina cfardolloj

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 13:14 Makina , Durrës

Audi a4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 00:32 Makina , Tiranë

Okaziooooooon

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:47 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf Plus 1.6 Benzin+Gaz 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:44 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf Plus 1.6 Benzin+Gaz 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 19:25 Makina , Korçë

Mercedes Benz - CLK 270

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Shk 20:18 Makina , Berat

Bmw x5 3.5d xdrive

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:13 Makina , Fier

Shitet per arsye emigrim

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina te perdorura | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione