Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina te perdorura - Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Audi , 44
BMW , 18
Ford , 18
Toyota , 17
Opel , 13
Land Rover , 11
Fiat , 9
Hyundai , 7
Peugeot , 6
Seat , 5
Citroën , 5
Honda , 5
Chevrolet , 5
Renault , 4
Nissan , 3
Škoda , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Zastava , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
MG , 1
Lancia , 1
Lexus , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina te perdorura,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina te perdorura Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:25 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:44 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 21:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

### �� Audi Q5 2.0 Turbo Benzinë 2011 - Full Option ��

11 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

blejme makina te perdorura

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 17:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC TDI��������

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:05 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Matrix

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:41 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

HYPER GT 710 km Elektrike

38 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 18:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS BENZIN GAZ AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:36 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Sportback ����������������

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 12:24 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Shkodër

Shitet toyota land cruiser prado

10 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

❌SUPER OKAZION❌ 2 dite 6700€ nga 7700€ i padiskutueshem!!

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 00:38 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 TFSI

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 17:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Tiranë

SHITET Mercedes-Benz GL 320 CDI - Targa shqiptare

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 20:02 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Grandeur  ·  Kavajë

❌ SHITUR ❌

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Shk 17:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Volkswagen Touareg 2.5 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 13:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz W203

410 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 20:38 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Fier

Shitet Honda Cr-v

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Shk 20:11 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Fier

Makina

14 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf Style

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 12:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B class

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 10:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion - Golf V, 1.4 benzine

3 900 EUR

03 Jan 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Tiranë

makina me poroso nga canadaja

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Dhj 11:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Okazion Benc C klass

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 10:41 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi a3

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benc E 250 2015❌ WHatsapp!!

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 13:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover sport

22 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 18:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 4 benzin/gaz 1300 euro diskutushem

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 21:18 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Vlorë

Shitet ose Nderroet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 09:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 4x4 (Quattro) 2.0 Nafte 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

marim makina te perdorura

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Tet 05:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Krujë

Audi A4 Quattro (4x4) 2.0 Diesel 2015

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Volkswagen në shitje ( Polo,Golf..

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 10:04 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Mitsubishi në shitje (Pajero, L...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Lexus në shitje (Rx350, GS450...

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Mercedes Benz në shitje (Class A..

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Hyundai në shitje (Santafe...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Honda në shitje (Civic, CRV...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Avalanche  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Chevrolet në shitje

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Bmw në shitje (I3, X5, Q3...

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Audi në shitje (A1, A2, A3...

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Delvinë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Tet 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 280  ·  Fier

Bleni makina të përdorura Mercedes ( Class A, B, C, E...

7 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Tet 09:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shiten Audi Makina Te Perdorura (A1, a2, a3…)

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Tet 12:26 Makina  ·  Jaguar  ·  Model tjetër  ·  Durrës

JAGUAR E-PACE

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Tet 12:43 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Volvo ( Xc90, XC60, V60...)

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Tet 12:40 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Hyundai ( Elantra, Santa Fe, IX35

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Tet 12:25 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Kia ( Sportage, Elan, Joyce...)

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina te perdorura | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione