Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motorr per renault clio | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Renault , 77
Ford , 26
Audi , 22
Toyota , 8
BMW , 7
Nissan , 6
Opel , 6
Seat , 3
Škoda , 3
Fiat , 3
Peugeot , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Kia , 1
Cadillac , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Subaru , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorr per renault clio,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj motorr per renault clio Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:37 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

C-CLASS 220 AVANGARD

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 7G

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Okzaionn!!!!

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

Audi Q5 PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:01 Makina , Fier

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:01 Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:01 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Makina , Fier

Ford Mondeo Titanium Full ✅️✅️

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 280

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Makina , Lezhë

Audi A4 B5

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:20 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E300CDI ///AMG LINE

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Makina , Tiranë

VW Golf 1.9 TDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Skoda Fabia

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Mercedes c

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Audi a4

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:12 Makina , Elbasan

Nisaan Versa

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:53 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:13 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:13 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:13 Makina , Durrës

Okazion Audi A6

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:10 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 Naft

25 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:23 Makina , Tiranë

Subaru Forester

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:13 Makina , Shkodër

Shitet c220 super fuuuuull

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat Bravo 1.9 nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:34 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:30 Makina , Tiranë

MINI COOPER ONE

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:33 Makina , Durrës

TOYOTA RAV-4 2.2 NAFT 2009 AUTOMATIKE FULL OPTION����

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:33 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI:2008 SAPOARDHUR ����

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:33 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2009 187.000 km ����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:31 Makina , Tiranë

Mercedes Ml 320

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes c 220 Avangard. OKAZION..

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:26 Makina , Durrës

OKAZION Kia 1.8 Automatike Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 Makina , Durrës

Pjese kembimi Jetta+ Passat 2.5 / 2.0 / 1.8 / 2.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 09:26 Makina , Durrës

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:26 Makina , Durrës

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:20 Makina , Tiranë

C-class Benzine-gaz Automat 200( 1796 ccm) 169.000km origjin

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:17 Makina , Tiranë

C-class Benzine-gaz Automat 200( 1796 ccm) 169.000km origjin

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 19:26 Makina , Gramsh

HYUNDAI SANTA FE,2.2, AUTOMAT 190 MIJE KM

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 10:13 Makina , Durrës

Nissan Note viti 2008 1.5 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 10:10 Makina , Durrës

OKAZION B 250 Benzine Mercedes B class

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 09:31 Makina , Durrës

Mazda cx-9 viti 2008

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 15:55 Makina , Fier

Ford Mondeo Titanium Full ✅️✅️

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 09:56 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 02:11 Makina , Tiranë

C-class Kompresor Automat 180 Benzine.

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 10:51 Makina , Tiranë

OKAZION CLS 500 (full-options)

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 20:16 Makina , Durrës

Jeep 220nafte⛽2012 motorr mercedes��xhama te zinj origjinal

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:33 Makina , Fier

Hyundai ix35 2.0 Naft 2011 4x4

9 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorr per renault clio | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione